Best of Beauty 2019

NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kati545, Módosítva: 2013. október 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Mikrofinomságú kompakt púder elegáns tükrös dobozban. Egyenletessé teszi a bőrfelszínt, mattítja a fénylő bőrt.

kittenpurrantino

2017. augusztus 4.

Nagyon szeretem, nemrég tettem rá szert. Szépen fed, mattít, bár az alapozómat nem mindig szereti. Tartós, szép finist ad. A csomagolása elsőre tetszett, most már idegesít, hogy csattog a felső része, de ha kinyitom, úgy is marad. Ettől eltekintve ez az eddigi legjobb púderem, megy az 5 csillag!

Update: Az alapozóval nincs baja, engem nem szeret. A szemem alatt szép, a T-vonalat nem erőltetem inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Bendőke

2014. október 4.

Ez a púder most leverte a MAC studio fix-et nálam a trónról. Sajnálom MAC... nagyon jó kis púder a fodrász cikkesnél szereztem be. Nagyon nagyon szépen fed, tartós, egyenletesen kopik, nedvesen szárazon egyaránt használható. Könnyen használható, jól záródó csomagolás. Igaz egy kissé sötétebbet sikerült rendelni, de semmi baj elhasználom. Nagyon szeretem!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 4.

Zsofi0720

2014. augusztus 3.

Nagyon jól fed, teljesen meg vagyok vele elégedve. Nincs több csillogó bőr. Csomagolása igényes, egyszerű, praktikus a külön szivacstartó és a tükör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Belkitt

2014. január 4.

Müllerbe vettem 800ft-ért szóval nagyon megérte! Isteni, nekem nagyon tetszik, szuperül illeszkedik a bőrömhöz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Lills

2013. június 13.

Púder és púder között nem igazán szoktam különbséget felfedezni, viszont a színt nagyon nehéz eltalálni, nekem ezzel a termékkel nem sikerült, de ettől ez egy jó púder, praktikus és igényes csomagolása van, tükörrel és egy (szerintem használhatatlan, de cserélhető) szivaccsal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 13.

kati545

2013. január 11.

Eddig nekem nagyon bevált.
Elsőre a praktikus doboza tetszett meg és az elkülönített szivacs.
Miután kipróbáltam, úgy döntöttem maradok a termék mellett. Nagyon jól fed, a színe is tökéletes. A legjobb kőpúder, amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Eddig nekem nagyon bevált.
Elsőre a praktikus doboza tetszett meg és az elkülönített szivacs.

Emolliensek: Dimethicone, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Butylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77492
Tartósítószerek: Methylparaben, Butylparaben

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.