By Wishtrend

Ár:   $15   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $15
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A termék korábban O.S.T Original Pure Vitamin C20 Serum néven volt kapható.

20% L-ascorbic acid és különböző természetes antioxidánsok kombinációjával segít megelőzni az öregedés jeleinek kialakulását, halványítja a bőr elszíneződéseit (pigmentfoltokat, hegeket). Puhítja és hidratálja a bőrt.

Sisszy

2018. október 6.

Jó kis C vitaminos szérum, nagyon jó árban van. Picit ragacsos és ajánlatos hűtőben tartani. A lejárati időre figyelni kell, mert gyorsan megromlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Hestiana

2018. június 8.

Update 2018.06.08:
Már sokadik fiolával veszem, az új néven futó (TIAM My Signature) ugyanazt tudja, nekem abszolút alap darab, a férjem is kifejezetten kérni szokta, hogy hetente legalább egyszer kenjem be az arcát. Ajándékba is adtam, a barátnőm és a sógornőm is rászokott.
Hidratál, leviszi a gyulladást, remélem soha nem fog megszűnni. Egyébként ez az új széria kevésbé ragacsos szerintem, mint a régebbi C20.

2016:
Nekem csodákat tett az arcommal. Elsősorban a folthalványító hatás miatt rendeltem meg, de nagyon jól hidratál és gyulladáscsökkentő is, látványosan javított a bőrképemen, nem gondoltam volna, megmondom őszintén, hogy a C-vitaminnak ilyen látványos hatása van a bőrre. I love korean products!
Heti 3x kenek fel esténként bő fél pipettányit (van, amikor többet...) és reggelre puha, bársonyos tapintású, egészséges fényű lesz a bőröm. Az arcomra és dekoltázsomra is jut belőle. A férjemre is szoktam kenni néhány estén át, ha kijön rajta egy-egy gyulladt pattanás, szépen lehúzza és sokkal hamarabb gyógyul.
Nagy hátránya, hogy ragad és megfogja az ágyneműt, úgyhogy még bőven lefekvés előtt érdemes felkenni és a hosszú hajat hátratűzni, hogy ne ragadjon bele. Nappalra eszembe sem jutna használni, de estére nagyon jó barátok lettünk. Tervezem a beszerzését a család többi női tagja részére is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Update 2018.06.08:

2016:

cation

2018. május 7.

Abból a szempontból csodát tett a bőrömmel, hogy nagyon szépen kivilágosította az akné után maradt foltokat, viszont minden nap nem tudtam soha használni, mert nagyon szárított, pedig fényvédő alá jól jön egy antioxidáns szérum. Gondolom a fránya alkohol miatt. Valamint a használata után mindig úgy tűnt, mintha több mitesszerem lenne.
Fél üveggel használtam el, nekem nem okozott problémát a magas koncentráció, az elején csipkedett egy picit csak, az állagaval sem volt problémám, 20 perc várakozás után szépen tudtam folytatni a rutinomat.
A maradékot a hátamra használom el, ott is van úgyis mit világosítani, lassan úgyis meg fog romlani (fél éve van meg, még nem látszódik, hogy oxidálódott volna).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

cattitude

2018. február 3.

az arcomon lévő piros foltok, illetve hegek miatt vettem ezt a szérumot, először csak hetene 1-2x, néhány hete azonban szinte vallásos rendszerességgel használom, és működik. este viszem fel, általában a hámlasztóm /aha-t és bha-t is használok, persze nem egyszerre/ előtt az alacsonyabb ph-értéke miatt. az én bőrömet nem csípi, a szérum szagával sincs problémám. tonizálás után jó 15 perccel viszek fel 3-4 cseppet az arcomra az ujjaimmal, és hagyom beszívódni. nagyon lassan, de biztosan látszik, hogy a régi pattanásaim után maradt hegek egyre halványabbak, a bőröm puhább és sokkal kipihentebbnek tűnik /pedig sajnos egyáltalán nincs több időm pihenni... :(/. nekem ez a termék abszolút újravevős, hálistennek egyetlen összetevője sem okoz gondot az arcbőrömnek.

update: újravettem, jelentem, az égvilágon semmi különbség nincs a régi és az új nevű termék között, úgyhogy akár át is lehetne írni a nevet/márkát...
még mindig kiváló a hatása, reggelre feltölti, puhítja az arcom, a foltjaim halványodnak. ha extra feltöltöttséget akarok napközben, akkor a tonerembe is cseppentek belőle egy picikét. amíg gyártják, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

mano

2017. szeptember 12.

Annyira én sem szerettem bele, nagyon ragacsos. A pigmentfoltokon talán (ha bele akarom képzelni) halványított valamit, de egy kicsit sok cuccot használok ahhoz, hogy biztosan rámondhassam, ennek köszönhető. Nem hiszem, hogy újraveszem.
Update:engem is meglepett, de most, hogy elfogyott elkezdtem érezni a hiányát. Sokkal hamarabb gyógyultak utána a pattanások utáni hegek, hiányzik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Bellablogon

2017. június 4.

Vettem észre potizív változásokat, nem irritált, nem jöttek tőle elő pattik. Azért keresem a jobb megoldást C vitaminos szérum területen. Erről a darabról írtam egy posztot a blogomban (Tükörország blog)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

anabela

2017. április 1.

kb egy hónapja használom, nekem annyira nem nyerte el a tetszésemet. ragacsos, sűrű az állaga, és semmiféle különösebb hatást nem érzékeltem. ugyanúgy előjönnek gyulladások, nem múlnak el hamarabb, nem halványulnak hamarabb a foltok, pattanások utáni nyomok. ez előtt használtam a Tindigo szérumot is, az jobban tetszett, kellemesebb volt a vizesebb állaga is, minőségibb benyomást keltett. nem hiszem, hogy újraveszem, mert nem érzem úgy, hogy adna valami pluszt, és a használata sem olyan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

danzsu

2017. február 20.

Karácsonyra kaptam,úgyhogy lassan 2 hónapos tapasztalatom van vele.Kicsit furcsa érzés felkenés után,olyan feszülő máz keletkezik rajtam.Először úgy tűnt hidratálás helyett inkább szárít,de azután reggelre puha és kisimult lett a bőröm.Próbálkoztam csak önmagában használni,de úgy tűnik ha felkenés után kb. fél órával az esti hidratálómat rákenem,az úgy hatásosabb.Nekem nem tűnik csodaszernek,de ettől függetlenül hasznos darab.Szebb az egész bőrképem mióta használom,halványította az ilyen-olyan elszíneződéseimet.Legközelebb azért kipróbálok valami mást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 20.

tothgeorgina

2016. november 11.

Nagyon jó szérum, a foltok, pattanás után maradt hegek nagyon gyorsan eltűntek a hatására.
Az illata közepesen erős, engem nem zavar.
rendkívül jól puhítja a bőrt. Ha elfogy nagyon tud hiányozni az arcápolási rutinból. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Az illata közepesen erős, engem nem zavar.

csboglarka88

2016. november 7.

Nagy reményekkel próbáltam ki a terméket, leginkább azért ezt választottam, mert olcsó, de rögtön csalódnom kellett, mert iszonyatosan ragacsos lesz a bőröm használat után, nyilván emiatt csak esténként használom. Beleragad a hajam, hozzáragadok a párnához. Viszont már a 3.-4. napon jött a húha érzés, valami iszonyat jót tett a bőrömmel! Sokkal szebb lett a bőröm, egységesebb lett a színe is, és feszesít is. Az alkohol szerencsére nem irritál, biztosan ki fogom próbálni a továbbfejlesztett verziót vagy más c vitaminos szérumot, ami nem ragad ennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Sodium Lactate, Butylene Glycol, Glucose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Zinc PCA, Niacinamide, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Lásd denaturált alkohol.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.