Odylique by Essential Care

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Naurel.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Naurel.hu, 7490 Ft

Az organikus készítmény shea vajjal, olíva- és avokádó olajjal ápolja a bőrt és egyesíti a nappali és éjszakai krémek jótékony tulajdonságait.

100%-ban természetes és minimum 94%-ban organikus összetevőkkel. Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat.

A Soil Association minősítésével.

Ár: 7490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

BenkeGreta

2018. december 18.

Már több natúr márka krémjét használtam de eddig ez a number1 ! Egy hónapja használom kb. És teljesen oda vagyok érte !Először is csodás összetevők! Az illata kicsit furi de meg lehet szokni! Én reggel és este használom és mindig tökéletesen puha baba bőröm lesz tőle egész nap ! Smink alá is tökéletes , hamar beszívódik és hidratál !
Csak ajánlani tudom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Csak ajánlani tudom !

petoandika

2016. augusztus 14.

Nagyon szépek az összetevők. Tápláló krém, semmi kétség. Viszont szerintem túl olajos, valamint az illata sem annyira tetszik. Összességében nem rossz, de szerintem van jobb termékük is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Zellerlevel

2016. augusztus 8.

Annyira vágytam már egy olyan krémre, amely táplálja és élettel tölti meg a bőrömet. Amikor végigfutottam először az összetevőit, éreztem a lelkemben, hogy ez az, amit kerestem. Shea vaj, olíva- és avokádó olaj, homoktövis kivonat - egyszerűen fantasztikus alapanyagok. A használat során sem csalódtam, az arcbőröm szinte újjászületett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

bgabriella

2016. február 4.

hűvös helyen kell tartani, különben elég folyós lesz. A szaga nem túl kellemes, de nem is az a lényeg. Legalább lefekvés előtt egy órával kenjétek fel, bár nekem még akkor is beszívja a párnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

szivarvany80

2015. június 1.

Fantasztikus ez a krém! Nagyon jól táplál, sokkal puhább lett az arcbőröm, mióta használom. Az avokádót mindig is szerettem, a shea vaj pedig tényleg csodákra képes. Az illatával nem tudok betelni. Természetes, nem hivalkodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

További info az összetevőről a KM-blogon >>