Odylique by Essential Care

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Vedd meg online a Naurel.hu-n 4190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 30.

Kategória:   Kézkrémek
Vedd meg online: Naurel.hu, 4190 Ft

Varázsold kiszáradt kezeidet selymesen puhává az organikus kézápoló balzsammal!

A kakaóvaj, a kókusz-, napraforgó- és avokádóolaj ápolását az aloe vera és körömvirág, valamint a homoktövis-, rozmaring- és vanília kivonat kényeztetése teszi teljessé. Használatával könnyedén elutazhatsz gondolatban egy mediterrán nyaralóhelyre, hiszen friss citrusos illata elvarázsol.

100%-ban természetes és 93%-ban organikus összetevőkkel készült, nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 4190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

nekoSX

2018. május 6.

Pozitívum: na erre a krémre se kell többet költenem,
ami elég gonoszul hangzik, de jöjjenek a negatívumok:
- nagyon híg, vizes krém, igazán kíváncsi lennék a víztartalom %-ára, mert bőven 50% felett lehet...amikor először használtam csak víz folyt a tubusból, azóta megtanultam, hogy használat előtt automatikusan rázzam fel,
- nem hidratál rendesen a rettentően híg állaga miatt, persze ez van akinek előny is lehet, mert cserébe beszívódik, csak éppen nem sok mindent csinál,
- az illata keserű citromra hajaz, ami mondjuk egyrészt pozitív, hogy nem WC-tisztító szag, de akkor sem túl kellemes,
- most már látom, hogy a kakaóvaj felsorolásával az INCI-ben Nekem bármit el lehet adni, ez egy akkora pénzkidobás volt, hogy remélem tanulok belőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 6.

Pozitívum: na erre a krémre se kell többet költenem,
ami elég gonoszul hangzik, de jöjjenek a negatívumok:

Zellerlevel

2016. május 25.

Először meglepett, hogy mennyire erős citrom illata van, kicsit féltem is, hogy émelyítő lesz egész nap. De nem! Éppenhogy imádnivaló! :) Friss, tiszta érzetet kelt, és a kezeim annyira puhák!!! Könnyen beszívódik, nem ragad, viszont tényleg selymes tőle a bőr. Télen is hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

aivil

2015. augusztus 27.

Nálam a kézkrém alap, mindig ott lapul a táskámban. Csodás citromos illata van és hihetetlenül puha lesz tőle az ember bőre. Teszteltem már szeles időben, nagy melegben és sok mosogatás után is. Mindig hozta, amit vártam tőle. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.