Odylique by Essential Care

Ár:   6690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Naurel.hu-n 6690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Naurel.hu, 6690 Ft

A 100%-ban természetes, 93%-ban organikus testápoló aloe verával és kakaóvajjal, valamint kókusz-, napraforgó- és avokádóolajjal kényezteti a bőrt, melyhez a homoktövis kivonat ápolása párosul.

Csodás illatát a levendula, ylang-ylang és bergamott olajak biztosítják, melyhez kevés vanília esszencia is párosul.

Bársonyosan puhává varázsolja a bőrt, hatása egész nap elkísér. Használhatod napozást követően, gyengéden borítja be a napsugaraknak kitett bőrt.

Vegán készítmény, a Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 6690 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

hessviky666

2016. szeptember 13.

Háát megrendeltem ezt a testápolót a sampon és az arcszérum miatti fellelkesedésemben (azok remek termékek). Azonban az illata borzalmas. Inkább gyógyszerre hasonlít. Semmi trópus. Ennél szimatoltam sokkal jobb termékeket!!! Az állaga eléggé folyós, de mivel vízbázisú termék, ezt elnézem. Jól hidratál, szép puha lesz a bőröm a használat után. Hamar beszívódik.
Sajnos az illata és az ára miatt csak 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Sajnos az illata és az ára miatt csak 3 csillag.

kovikata

2015. szeptember 1.

Nagy Odylique rajongó vagyok. Eddig a rózsás készítményeiket próbáltam, de most nem tudtam ellenállni ennek a trópusi testápolónak sem. A minőségük miatt vásárlom ezeket a termékeket, és ezúttal sem kellett csalódnom. Könnyen beszívódott, kellemesen puhává varázsolta a bőrömet és mennyei az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

További info az összetevőről a KM-blogon >>