OGX

Ár:   £6.99   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bigbogesz, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Ár:   £6.99
Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Samponok

Értékes marokkói argánolajat tartalmazó keverék,mely segít helyreállítani és erősítenni a lokniaidat a selymes tökéletesség eléréséig. Segít megvédeni a hajat a hajformázók okozta serülésektől, szulfátok vagy parabének nélkül.

Gina77

2019. október 25.

Szeretem az illatát, 3 naponta mosok hajat vele. Egyébként is annyiszor mosnék, nem zsírosította a hajam a sampon. A balzsamja pedig szépen ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

bogyoesbaboca

2018. november 2.

Imadom az illatat habar nem vettem eszre hogy olyan nagyon jol tisztitana a hajamat :( sot valami brutalisan zsirosodik tole sajnos.nekem nem valt be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Luna1024

2018. október 2.

Szerencsére kezdek rátalálni azokra a termékekre, melyek tényleg beválnak a hajamra, így nem kell már mindenféle haszontalanságot összevásárolnom, a jól bevált dolgokat veszem újra. Az egyik ilyen biztos pont a hajápolásomban az OGX márka samponjai. Eleinte a Coconut Water-t használtam, aminek fantasztikus illata van, de ezt is sokan dicsérték, így másodjára ezt vettem meg. Az illata ennek is iszonyú addiktív, bár icipicit talán férfiasnak mondanám, de nem vészes. A színe aranysárga, az állaga közepesen folyós. Jól habzik (pedig nem tartalmazza a samponokban megszokott szulfátokat!), egy alkalommal kevés kell belőle, és szuperjól tisztít. Leginkább mégis a hatását szeretem, a hajam ugyanis nemcsak tiszta, hanem nagyon selymes, élettel teli, és - ez győzött meg a leginkább - extrafényes a használata után! Semelyik másik samponnal nem értem el fényesség terén ilyen eredményt, szóval ezt mindenképp a javára írom. Az ára elég húzós, viszont nagyobb mennyiség, mint a többi sampon (mégha ez elsőre nem is feltűnő), én egy ilyen flakont hónapokig szoktam használni, szóval gazdaságosnak mondható. Aranyos egyébként a csomagolás, maga a termék pedig kíméletes a hajhoz: nem tartalmaz SLS-t, SLES-t, vannak benne viszont hidratáló összetevők és argánolaj, amit az én hajam speciel imád. Még nem tudom, hogy rögtön újraveszem-e, mert szeretném kipróbálni a márka más samponjait is, de valamikor biztosan visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

kdorci

2018. szeptember 8.

Az én hajamra ez valami borzalmas volt. Semmi ápoló hatást nem nyújtott, olyan széna-szalma hatású lett tőle a hajam. Sőt, hamar zsírosodott is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Mila85

2018. augusztus 16.

Még csak pár használat után írom ezt a véleményt, de már van pozitív benyomásom. Először is a csomagolás...mióta bejött a müllerbe én azóta kerülgetem:D Annyira kis aranyos dundi a flakon, kézre is áll, nem csúszik ki. Csinos a desgin, hasznos a felirat az elején ami még inkább arra ösztönöz hogy vedd meg. Az illata már nekem nagyon kellemes volt, ahogy beleszagoltam. A sampon állaga szokásos krémes, nem túl folyós, sárgás. Nekem szöszösödős, enyhén itt ott random hullámos a hajam, szóval ideális vagyok a leírás szerint. Direkt a balzsamjval együtt használom. Azt vettem észre hogy nagyon jó dús a hajam utána, kevésbe szöszös. (Gyanúm van hogy új hajszárítót kellene vegyek mert szerintem az szárítja, szöszösíti ki, de legalábbis ráerősít, akkor is ha kifejezetten egyenesere szárítom, pedig a közepes hőfokon használom, bár van vagy 10 éves.) Nagyon remélem hogy hosszabb távon kevésbé fog hullani a hajam, kevésbé szöszösödik, töredezés szerencsére alig van. Tehát én kifejezetten a vattásodás ellen küzdök:) Balzsamja is tetzsik, jó az illata is, nem nehezít el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Jece

2018. május 30.

Az elmúlt 1 évben vetettem teszt alá ezt a terméket és azt kell mondjam, látom a hajamon a javulást. Sokkal dúsabb, puhább, fényesebb és egészségesebb. Valamint imádom az illatát.
+ pont hogy SLS free. Ilyet kerestem az én szőke, kissé töredezett és törékeny hajamra.
Természetesen többször újra vettem.
4 csillag az ára miatt, de ha tehetem akkor akciósan vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Természetesen többször újra vettem.
4 csillag az ára miatt, de ha tehetem akkor akciósan vásárolom.

adrii0322

2018. január 7.

Egy éve használom a hozzátartozó balzsammal és imádom. Szőkített száraz göndör hajamra csodaszer. Az ára valóban húzós, viszont 2 naponta mosom a hajam és fél évig is kitartott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Emma Woodhouse

2017. szeptember 26.

Pár hónapja használom, nagyon szeretem. Ez a leghidratálóbb, legtáplálóbb sampon, amit valaha használtam, simán kihagyhatnám a balzsamot utána és a hajam puha lenne így is. Nem sárgítja be, pedig szinte fehérre van szőkítve. Elsőre drágának tűnik, de ha belegondol az ember, majdnem 400ml-t kap, ami majdnem kétszer annyi mint egy átlagos sampon tartalma. Amúgy Müllerben lehet kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

bigbogesz

2016. november 9.

Kis szerelmem lett, egy reptéren találkoztam vele. Az én vastagszálú, hullámos hajamon nagyon bevált, ilyen hajtípusra abszolút ajánlom! Az első sampon az életemben,ami végre selymessé, könnyen kifésülhetővé tette a hajkoronámat. Ma Mülleres nézelődés közben rátaláltam, de borsos árú (megközelítően 2500ft/300 ml).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2