Olaplex

Ár:   $28   Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 8 150 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2019. március 13.

Ár:   $28
Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Cosibella.hu, 8 150 Ft

Hajformázó krém, javító és simító hatással, minden hajtípusra. Nedves vagy száraz hajon kis mennyiségben alkalmazandó a tisztítás után.

Szulfát, SLS, SLES, parabén, ftalát, glutén és olaj mentes.

Vegán

Ár: 8 150 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

marcsi.95

2024. február 24.

Habár kicsinek tűnik,2 éve használom. Testesebb,kevesebb kell belőle,de egy csodaszer. Nagyon kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 24.

ksslilla

2024. február 12.

Csodaszer,ez állította meg a töredezésem,nekem működik,testesebb kis krém

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 12.

Csodaszer,ez állította meg a töredezésem,nekem működik,testesebb kis krém

PappBettina

2023. december 5.

Két éve használom mikor épp eszembe jut, simán kihúzom a teljes élettartamát vele. Megéri az árát. Hosszú festett hajra használom szöszösödés miatt, erre működik. Gyakran van vágva a hajvég, így töredezésre nem tudom mennyire látványos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 5.

ravenclaw

2023. október 29.

1 éves UPDATE - 2023 ősz:
Sajnos egy rossz fodrász-választás miatt szétégett a hajam, és le kellett vágni, korrekciózni, és minden ami ezzel jár. Így viszont csaknem alig maradt szőkített hajam, és teljesen más élmény használni a Bond Smoothert! Így az igazi! Minimál, de láthatóan károsodott hajra nem vált be, nem segített. Szőkítéstől száraz hajra sem vált be. AZONBAN :D Most az egészséges hajam rendbetételére alap termékem. Hajmosás után, nedves hajra viszek fel egy kicsit, és nagyon szépen "egybeolvasztja" a hajszálaimat. Nem látszódik szöszsösnek a hajam vége, nagyon selymes érzetet ad, és tartósan csinálja mindenzt a termék.

2022 ősz:
A Cult Beauty-ról rendeltem a terméket, biztosan eredeti, és ezért is sajnálom, hogy nekem nem igazán vált be. Az előírtnál többett kell használnom a kb vállig érő (bár dús) hajamra, és valahogy nincs változás így sem. Az alja így is szöszös hatású, hogy nincsenek eltört hajszálaim. Sokkal szebb hatást érek el egy hajolajjal. Gondolkozom, hogy megtartsam-e, szóval még tesztelem, de egyelőre így 3* számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 29.

1 éves UPDATE - 2023 ősz:

2022 ősz:

Azurill

2023. június 30.

1,5 éven keresztül átlagosan heti 2x használtam a 100 ml-s kiszerelést.
Amikor elkezdtem használni, akkor rendkívül romokban volt a hajam. Nagyjából 1 év volt mire helyre jött.
Az elmúlt fél évben azt vettem észre, hogy alig töredezett a hajam. Gondolom nem véletlenül lett ikonikus a márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 30.

1,5 éven keresztül átlagosan heti 2x használtam a 100 ml-s kiszerelést.

veronika16sasi

2023. június 27.

Személy szerint csak ajánlani tudom. (Természetes) barna hullámos vastagszálú hajam van, eléggé szöszösödő természetű. Több terméket kipróbáltam rá, de ez vált be a legjobban. Szép fényes, puha lesz tőle a hajam. Az ára nem a legkedvezőbb, viszont félévig bőven kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 27.

kisrizs

2023. május 28.

Nekem nagyon bevált nedves hajon használva. Derékig érő vékonyszálú hajam van, ami nagyon gubancolódik. Ez segít a szárításnál, szép sima és fényes tőle a hajam és sokkal könnyebben kezelhető. Icipicit szabad csak használni belőle, mert különben zsíros kinézete lesz a hajamnak és nagyon elnehezül. Eltartott egy ideig, mire kikisérleteztem, hogy max mennyit használjak. Nagyon sokáig elég lesz. Újra nem biztos, hogy venném, mert ugyanezt a hatást jó minőségű és kevésbé horror áron beszerezhető termékkel is el lehet érni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 28.

nagybarbii

2023. május 9.

Minden rossz vélemény ellenére megvettem és egyszerűen imádom! Vékony, száraz, szőkített hajam van, az itt olvasott vélemények alapján azt hittem, hogy teljesen el fogja nehezíteni, ezért csak egy kicsit nyomtam ki a kezembe és a vizes hajamra raktam. Utána megszárítottam és ismét raktam egy kicsit a tenyerembe + olajat. Formáztam és a végeredmény egyszerűen csodálatos!😍😍🫶 A hajam puha, egészséges és extra gyorsan megszáradt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 9.

Cseniko

2023. március 12.

Pumpás verziót használtam. Próbáltam hajmosás után a nedves hajon eloszlatva és beleszárítva a hajba, de az én nagyon vékonyszálú, száraz hajam elképesztően elnehezítette. Következő alkalommal csak egy leheletnyi mennyiséggel próbálkoztam és tényleg csak a haj hosszán, messze a tőtől, de így is egy totál zsíros hatást kaptam. Végül kipróbáltam kiöblítve mint egy hajpakolást, no5 előtt és no5 után is és mindkét verzióban bejött😁 azt reméltem végre egy Olaplex termék amit nem kell újra és újra megvennem, de így lehet ez is újravásárlós lesz😅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 12.

NikolettaV

2023. március 12.

Három csillagot adok, számomra egy semleges termék. Használtam nedves hajon, száraz hajon egyaránt, próbálgattam, de nem szerettem meg. Egy ideig lesimította a kiálló kis hajszálakat és hidratált, de kb. fél óra múlva mintha semmit nem kentem volna a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propanediol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbic Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Phytantriol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Isohexadecane, Coco-Caprylate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Isododecane, Glyceryl Stearate, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Panthenol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glyceryl Stearate, Sodium Stearoyl Lactylate
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride, Hydroxypropyl Guar, Etidronic Acid
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citral, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Iodopropynyl Butylcarbamate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Az Olaplex által szabadalmaztatott hatóanyag, mely kizárólag a márka kötéssokszorozó hajápoló termékcsaládjában található meg. Az összetevő képes helyreállítani a haj diszulfid-kötéseit, amelyek a hő-, mechanikai és vegyi hatással járó kezelések során bomlanak fel. Könnyen fésülhetővé, rugalmassá, puhává és fényessé teszi a hajat.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A napraforgó olaja a növény magjából sajtolással nyert illatmentes olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient (bőrphító) hatású összetevő. Paula Begoun szerint gyulladáscsökkentő hatású és segít a bőr barrier funkciójának javításában a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával, valamint gazdag forrása a zsírsavaknak (így péládul a linolsavnak, melyből kb. 60%-nyit tartalmaz). Rendkívül jó hatással van a száraz, irritált bőrre.

Phytantriol h I al 2 2

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology