Olaplex

Ár:   $28   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2019. március 13.

Ár:   $28
Kategória:   Hajformázók

Hajformázó krém, javító és simító hatással, minden hajtípusra. Nedves vagy száraz hajon kis mennyiségben alkalmazandó a tisztítás után.

Szulfát, SLS, SLES, parabén, ftalát, glutén és olaj mentes.

Vegán

Ár: 7999 , Eladó: Dlm
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalást követően küldöm a terméket Foxpost/Postával
Ár: 7500 , Eladó: szyrup
Állapot: kép alapján, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cickibty

2021. július 6.

Minden érdekel, ami haj és már régóta kíváncsi voltam a híres Olaplexre, ezért bevásároltam egy próbaszettet (3-4-5-6). Minimalista csomagolásuk van, visszafogott, édeskés illattal.
Nincs festve a hajam, de állításuk szerint a mechanikus károsodásra is ugyanolyan hasznos és a hullámos/göndör hajnak is jót tesz. Ez utóbbi egyébként nagyon furcsán alakult, mert egészen kiegyenesítette a hullámos hajamat. Párásabb időben is frizz free maradt, ami több lenyűgöző.
A 3-ast és a 6-ost vettem meg teljes kiszerelésben. Soha ilyen puha és fényes nem volt még a hajam. Elképzelni sem tudom, hogy mire lehet képes vegyileg kezelt hajon, ha a különösebb probléma nélküli, szűz hajon is ennyire látványos a hatás.
Hajvégapolóval összekeverve kenem fel még nedves hajra, de magában is jól működik. A kis 30ml-es kiszerelést vagy 5-6x használtam, szóval elég kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

szieberta

2021. április 27.

Baj egyáltalán nincsen vele csak szerintem szimplán nem ér ennyit. Tényleg valamivel puhább és jobb tapintásúbb lett az egyébként igencsak száraz hajam, de közel sem érzem a “mintha a fodrásztól jöttem volna” érzést.

Lehet, hogy újra fogom venni, mert tényleg jobb már vele mint nélküle, csak szerintem nem az árral egyenesen arányosan. Az illata egyébként kellemes és tényleg nagyon kevés is elég belőle. Összességében nálam személy szerint nem tett csodát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

esiorsi

2021. február 24.

6+7= Alompuha hajzuhatag. Imádom őket együtt, tényleg, és az illatuk is mennyei mindig dicsérik.
Én értem hogy sokan ódzkodnak a benne levő szilikontol. Emlékszem pár éve én is úgy üldöztem ki a furdoszobambol a szilikonos hajapolo cuccokat mint a templomos lovagok a “hitetleneket”. De már nagyon sok sampon lefolyt a lefolyómon és most kezdem úgy érezni értem mitől lesz majd szép a hajam.

Az hogy a fejboromre nem használok olyasmit amiben van szilikon az azért van mert nekem az a réteg egy idő után zsirosit főleg ha olyan fajta szilikon ami nem vízben oldódik. Másrészt ott nő a haj. Ott kezdődik minden, a fejbor lélegzzen csak, békén akarom hagyni.

Na de mi van a hajtomeggel? Arra is rossz a szilikon? NINCS olyan kutatás ami azt bizonyítaná hogy karos. Elkezdtem hat kutakodni mit is csinál a szilikon. Ugye egy réteget képez a hajszalakon, de miért jó vagy rossz ez nekem?

- megvéd a mechanikai serulesektol (fésules, hőhatás stb)
- ideiglenesen összetapasztja a kisebb toredezeseket. Nem valóban nem megjavitja de igazából véglegesen semmi nem fogja megjavítani. Ez csak segít hogy ne legyen rakoncatlan ne akadjon annyira össze aminek a kigubancolasaval meg több toredezest okoznank a hajunkon
- nem engedi hogy a víz a hajszalba jusson (és ez nem rossz dolog, azért szall és lesz frizzy a haj mert a levegobol osszeszedi neked a nedvességet (az egészséges haj kevesebb vizet tartalmas mint az egeszsegtenen)

Annyi a lényeg csak hogy komplikaltabb legyen az életünk “mindenből megárt a sok”. Ha ezek a rétegek sokáig fenn vannak a hajszálakon elnehezitketik, száraz tapintasuk lehet, elérhetjük az ellenkező hatást mint amit akarunk. Szooooooval le kell mosni hogy aztán szép legyen. Gondolj úgy rá mint a mainkurre. Ha új kormoket szeretnél hogy szépek legyenek azok is milyen szarul néznének ki ha nem szednek le neked az előzőeket.
Az hogy lecsereljuk a szilikonokat pl hidegen préselt olajokra az is egy megoldás hisz ugyan az az elv mint a szilikonal csak szerintem kevésbé tartós. Mármint ha ezt feleknem heti 2-3 alkalommal, olyan mintha minden este olajozgatnam. De igen ott is réteg van a haj körül ami védi a külső hatásoktól. Van választásunk. Én csak azt próbálom kiemelni kicsit hogy ez egy jó termek tud lenni sokaknak de itt is oda kell figyelni hogy mi az az egyensúly amivel a legszebb a haj, mikor van szükség tisztításra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

- megvéd a mechanikai serulesektol (fésules, hőhatás stb)

Szilviams0118

2021. február 23.

Eddig pozitiv a tapasztalatom, az 5 utani kedvenc termekem :) nagyon kell vigyazni, hogy tenyleg kicsit hasznalj, mert nagyobb mennyisegben nekem elmenezitette a hajamat, illetve nekem szaraz hajon nem mukodik, csak nedvesen. Tenyleg nem olcso, de lanyok figyelni kell az akciokat, en egy fodraszkellekestol rendeltem a kalvin ter kozeleben, ilyen 7700 ft korul volt, ellenben a notinon kozel a duplaja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

piroslili

2021. január 18.

Kicsit meghatódtam, miután végigmentem a 3-4-5-6 sorozaton, majd beszárítottam a hajam.
Soha ilyen egészséges és gyonyoru nem volt meg, talan festes elott.
Azota hiaba nem szokittetem, akkor is sokkal rosszabb volt a mar kinott hajam minosege, pedig nagyon egeszsegesen eszem.
Imadom, eletem vegeig ujraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Soha ilyen egészséges és gyonyoru nem volt meg, talan festes elott.
Imadom, eletem vegeig ujraveszem!

Pöti

2020. december 10.

Imááááádom <3 Nagyon jót tesz a hajamnak, nálam nagyon látványos a hatása. Sokkal puhább és egyenesebb a hajam ettől, sokszor nem is vasalom ki. Szuper, de iszonyat drága :( Ennek ellenére amíg tehetem, használni fogom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 10.

laregina

2020. november 29.

Szerintem ez az a termek ami az olajjal egyutt a tokeletes parost alkotja. A 6-os valoban kismitja a hajat, kevesbe gondorodik es nem lesz szalkas. A 7-es viszont puhasagot, csillogast es hovedelmet ad, a kettotol egyutt nagyon puha lesz a hajam, mint meg soha. Nagyon keves kell belole mert kulonben zsirosit. De a tokeletes adag egy igazi csoda, siman megeri az arat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

pilisifanni

2020. augusztus 26.

Az egyik kedvenc termekem. Nagyon keves is eleg az en kozephosszu vekonyszalu hajamra tobb mint fel evig eleg! Folyamat veszem szuper cucc ..isteni puha es barsonyos a hajam tole

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

kessi91

2020. június 28.

Nagyon száraz hajvégnél ez egy csoda. Először véletlenül túl sokat raktam, féltem is, hogy most mehetek hajat mosni, jól elnehezíti... aztán semmi nem volt, az egészet beszívta a hajam konkrétan.
Az a legnagyobb vicc az egészben, hogy eszem ágásban sem volt ezt megvenni, csak az Olaplex csomag része volt. Most emg godolkozom, hogy ha elfogy, veszek megint :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

allitse19

2020. május 12.

Hajmosás után, félszáraz hajra használom, nekem nagyon bevált. Hidratálja, puhítja a hajam. Imádom, biztos újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propanediol, Phytantriol