Olaplex

Ár:   $28   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2019. március 13.

Ár:   $28
Kategória:   Hajformázók

Hajformázó krém, javító és simító hatással, minden hajtípusra. Nedves vagy száraz hajon kis mennyiségben alkalmazandó a tisztítás után.

Szulfát, SLS, SLES, parabén, ftalát, glutén és olaj mentes.

Vegán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vivus94

2022. július 18.

Mint előbb utább szinte minden hype, az Olaplex is megtalált végre, vagy én őt, vagy én a pénztárcámat, amikor megvettem. Nem egyedül őt használom, megvan a 3-mat és az 5-ös verzió is a termékcsaládból, de mivel nem mindig használom az összeset, így tudok külön erről is véleményt alkotni. Ez egy apró, arany árban mért tubus, tele sűrű krémes csodával. Kb. mogyorónyi anyagot szoktam belőle a törülközőszáraz hajamba dolgozni, aztán vagy megszárítom így vagy nem. Érdekessége számomra, hogy aznap este, amikor felkenem a hajamra még nagyon furcsa érzést ad a hajamnak, mintha egyből zsíros is lenne, érzem ahogy nehezíti a hajam. Aztán alszom egyet és hopp, megtörténik a varázslat, elmúlik a nehéz érzés és másnapra már puha és fényes lesz a hajam, selymes és nagyon könnyű kezelni. Sokkal egészségesebbnek és erősebbnek hat tőle a hajam. Nagyon drága és ahhoz képest szerintem elég kevés mennyiség van benne, plusz könnyen túl is lehet tolni, ezért nem adok maximális pontot, de ha valaki még gondolkozik, hogy kipróbálja-e én nem bántam meg, hogy adtam neki egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 18.

Vrnk

2022. július 14.

Egyedüli olaplex termékként kezdtem használni,de a hatása annyira ledöbbentett,hogy muszáj voltam beszerezni a 3-4-5 termékeket is! Egyéb olaplex termékekkel együtt is,de önálló termékként is valami csoda fényes, erős és élettel teli tincseket eredményez, pedig 3 hónapja volt szőkítve a hajam,amire a nyári erős sugàrzàs is ràszàrított,de egészségesebb hatàsú a hajam mint festés előtt, amióta olaplexet használok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 14.

Madi

2022. június 14.

Nagyon hosszú, festetlen, vékonyszálú hajam van. A 7-es Olaplexet nagyon szeretem és mivel rajta kívül erről zengenek még ódákat a neten, gondoltam kipróbálom. Sajnos az én hajamon nem működik. Hiába próbálkoztam eszméletlenül kis mennyiséggel, piszkos érzetű lesz tőle a hajam. Elnehezült, kicsit zsíros kinézetű és tompa fényű, pedig alapból ápolt és csillivilli. Ettől meg úgy érzem, újra meg kell mosnom. Tapintásra olyan, mintha viasz rakódott volna rá. Többször is nekifutottam, de végül túladtam rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 14.

bernadett88

2022. június 14.

Nagyjából a negyedét használtam el eddig, viszont sajnos én nem tapasztaltam azt a wow hatást :( a hajam szálkás lesz tőle és egyáltalán nem tartja a formáját, most a K18 leave-in után használom, lehet, hogy így hatásosabb lesz, meglátjuk. Nem hiszem, hogy újra venném. Az illata és az állaga egyébként jó, különösebben nem nehezíti el az amúgy nagyon vékonyszálú hajamat, de nálam a hatékonysága és az ára miatt csak 2*. Jövök update-tel, ha elfogyott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 14.

Kiso123

2022. június 11.

Nagyon szeretem, iszonyúan kevés kell belőle, talán ez az olaplex termék éri meg a legjobban. Én csak hajmosás után használom leave-inként mindennapos használatra hajmosások között nekem sok. SIma lesz nagyon a hajam sokkal kevésbé száll és nem is szöszös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 11.

alizsara

2022. május 6.

Lassan egy éve csak Olaplex termékeket használok, a hajam évek óta szőke és nagyon roncsolt. Én is kipróbáltam minden drogériás sampont, balzsamot, pakolást, mindennek bedőltem de az én tapasztalatom alapján néha tényleg érdemes beruházni jobb minőségű termékekre. Nekem lényegesen szebb tőle a hajam szerintem, könnyebben fésülhető és simább is, valamint jóval kevesebb kell belőle mint drogériás verziókból. Használom az Olaplex sampont, balzsamot, no3 és 6ot és az olajat is. Szerintem megéri a beruházást, lényeg, hogy tényleg nagyon keveset használjatok, ha nem akarjátok, hogy elnehezítse a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 6.

Stella8

2022. április 20.

most érkezett meg a 3-as és a 6-os, ki is próbáltam a 6-ost, Egyenlore semmit nem vettem észre a hajamon 😆 Tegnap mostam meg így a 3-as várat magara, kíváncsi leszek a kettőre együtt :)

Jövök update-el :)
Update: semmi, konkretan semmit nem vettem észre a hajamon… elhasználom ha már megvettem ennyiért, de nem veszem újra az fix!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

Jövök update-el :)

corleona

2022. április 14.

Csak remélem, hogy majd a későbbiekben lesz valami jó hatása is, mert eddig csak azt tudom mondani, hogy túlhypolt és túlárazott. Pedig sokszor próbáltam, többféleképpen. Az eredmény mindig ugyanaz: nem hidratált hajat, hanem inkább többnapos, elnehezült hajat kaptam, hiába használtam keveset. Tudtam, hogy csodát tenni nem fog, de ennél azért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 14.

v.anit.a

2022. március 20.

Elengedhetetlen része a hajápolási rutinomnak. Hővédő szérum után használom a frissen mosott, törölköző száraz hajamon. Félhosszú hajra elég egy borsónyi! A végeredmény egy egészséges kinézetű, puha tapintású frizura. Ajánlom mindenkinek. 👍🏻

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 20.

Theodora

2022. február 27.

Egyszerűen imádom, soha semmilyen termékkel nem voltam még ennyire elégedett (Olaplex termékeket is beleérteve). Törölközőszáraz hajra teszek belőle egy-két borsónyit, megszárítom a hajamat és annyira más lesz tőle a hajam, ilyen erős, egészséges, tömött.
Nem olyan régóta használom, egyébként a 3-asat is használom mellette hetente, és pont most voltam fodrásznál, aki mondta, hogy semmit nem kell vágni a szőkített vékonyszálú hajamból.
Végre találtam valamit, ami tényleg bizonyít, tényleg látok tőle érdemi változást, már az első pár használat után is. Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propanediol, Phytantriol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbic Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Phytantriol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Isohexadecane, Coco-Caprylate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Isododecane, Glyceryl Stearate, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Panthenol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glyceryl Stearate, Sodium Stearoyl Lactylate
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride, Hydroxypropyl Guar, Etidronic Acid
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citral, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Iodopropynyl Butylcarbamate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Az Olaplex által szabadalmaztatott hatóanyag, mely kizárólag a márka kötéssokszorozó hajápoló termékcsaládjában található meg. Az összetevő képes helyreállítani a haj diszulfid-kötéseit, amelyek a hő-, mechanikai és vegyi hatással járó kezelések során bomlanak fel. Könnyen fésülhetővé, rugalmassá, puhává és fényessé teszi a hajat.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Phytantriol h I al 2 2

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology