Olay

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fannus, Módosítva: 2014. december 16.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az Olay különleges hidratáló formulája nemcsak táplálja, ápolja a bőrt, de segít pótolni a nap folyamán elveszített nedvességet. Hozzájárul a bőrfelszín természetes védelmi és regenerációs folyamatának serkentéséhez. Könnyen felszívódik, így hagyja lélegezni a bőrt.
Az eredmény: Puhább és szebb megjelenésű bőrrel ébredni nap mint nap.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, pH semleges.

hearteu

2016. augusztus 27.

Még a nyár elején vettem, szerintem kiárusítva, mert 500 forintnál több nem lehetett. Ahhoz képest, hogy éjszakai krém, egy viszonylag gyorsan beszívódó termékről van szó, szinte egy matt finist ad. Őszre és télre biztos hogy nem lenne elég, de nyárra fantasztikus! Az illatát is kellemes, egy kis olajjal összekeverve pedig a hatásán is lehet erősíteni. Nem mondanám, hogy csodaszer lenne, de megszerettem, jobban mondva szeretem használni, és ezért muszáj ötöst adnom neki :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Chrissy

2016. augusztus 26.

Nagyon régen, úgy 8-10 éve használtam, külföldön vettem. Egy kolléganőm ajánlotta, akinek egyébként nagyon szép bőre volt. Azt mondta ez a krém egy csoda, nappal használjam a fluid-ot, este pedig ezt. Úgy emlékszem púderes illata volt, de erre már nem esküdnék meg.
Nagyon bevált. Szép és jól hidratált volt tőle a bőröm. Több tégellyel is elhasználtam. Nosztalgiából kipróbálnám újra, de már annyi szérumot meg hámlasztót meg Koreai bőrápolót használok, hogy nem tudom hová tudnám beilleszteni. :) Mostani fejjel pedig az összetevőket nézve azért nem vagyok elájulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

kreativvarazsblog

2016. január 12.

Az egyik kedvenc éjszakai krémem, annyira jól hidratál, hogy még reggel is lehet érezni az arc bőrömön a hidratáltságot és a selymességet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Myristyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Stearic Acid, Palmitic Acid, Myristic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Myristic Acid
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Myristic Acid, Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Benzyl Salicylate, Amyl Cinnamal, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Imidazolidinyl Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)