Olay

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2015. június 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kifejezetten az érzékeny bőr számára kifejlesztve SPF 15 UV fényvédelemmel,amely felveszi a harcot az öregedés 7 tünetével szemben és növeli a bőr nedvességmegőrző képességét.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Ethylhexyl Salicylate f Panthenol eo I v 0 0Butyl Methoxydibenzoylmethane f Niacinamide h I v Dimethicone eo I szil 1 0Triethanolamine ti I eu 2 0Propylene Glycol h Octocrylene f Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid f Tocopheryl Acetate a I v 0 0Isohexadecane eo Allantoin gy 0 0Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter eo 4 0Ethylhexyl Stearate eo Squalane eo 1 0Sodium Ascorbyl Phosphate a I v BHT a I ta Zinc Oxide (Nano) f 1 0Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Bisabolol gy Hippophae Rhamnoides Fruit Juice Caprylic/Capric Triglyceride eo Sodium Acrylates Copolymer Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Aluminum Starch Octenylsuccinate Behenyl Alcohol eo I al Polyethylene Titanium Dioxide f 0 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Nylon-12 Dimethiconol eo I h I szil Carbomer Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Cetearyl Glucoside ti I eu PEG-100 Stearate ti 0 0Disodium EDTA Ammonium Polyacrylate ti Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Peg-4 Dilaurate eu Peg-4 Laurate ti I eu PEG-30 Dipolyhydroxystearate eu Sorbitan Oleate eu I i 3 0Citric Acid kh PEG-4 h Trideceth-9 ti I eu Ceteareth-6 ti I eu Triethoxycaprylylsilane szil Methylparaben ta I par 0 0Ethylparaben ta I par Propylparaben ta I par 0 0Iodopropynyl Butylcarbamate ta Benzyl Alcohol i I ta Caramel sz

Ár: 3000 , Eladó: Parfum28
Állapot: Új bontatlan , Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

Yette

2016. november 17.

Teljesen meg vagyok vele elégedve egy tökéletes reggeli hidratálókrém.
Inkább zsíros mint vizes de igazán kellemes állaga van. Nem hagy ragacsos érzetet maga után.
Egy mattabb végeredményt biztosít és szeretem hogy nincsen illata.
Nem tudom mennyi az ára általában de biztos hogy az itt feltüntetett (4900Ft) töredékéért vettem és az is biztos hogy ezt az árat nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

Teljesen meg vagyok vele elégedve egy tökéletes reggeli hidratálókrém.
Egy mattabb végeredményt biztosít és szeretem hogy nincsen illata.

Era514

2016. április 24.

Nekem nagyon bevált, nem is értem, miért nem népszerűbb, mert jó kis hidratáló. Két tubussal használtam el belőle, most csak azért cserélem le egy szintén Olay-ra, mert elkezdtem rendszeresen hámlasztani, és a 15 faktort így más kevésnek tartom. A normál ára persze lehet, hogy nem szimpatikus, de én mindig valami kuponnal vettem meg, vagy valami akció keretében, így teljesen megérte az árát. Sajnálom, hogy nálunk ilyen kevés Olay termék kapható, mert ha a beautypedián keresek valamit, ott mindig van a találatok között legalább 1-2 Olay cucc. De szerencsére Amazon megoldja a problémákat. :)

Update: Próbáltam pár fényvédős krémet az utóbbi időben, és egyértelműen új nézőpontból személem már, hogy mi is a kifényesedés és a ragacsosság. Emiatt ez a krém sajnos mégsem lehet 5 csillag. Erre mondjuk egyszerű megoldás lenne, ha nem minden bőrtípusra ajánlanák, hanem csak normától szárazig, mert szerintem csak a kombinált/zsíros bőrnél okoz ilyen problémát. Ettől függetlenül a normál/száraz bőrűeknek mindenképp ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 24.

Krémhilda

2015. június 18.

Ez egy nagyon könnyű,matt hatású,fényvédős nappali krém tele antioxidánsokkal, közép árkategóriában.Nem is érzem,hogy rajtam van,kitünő sminkalap, egyáltalán nem morzsolódik. Próbáltam Skin 79 Hot Pink és VIP Gold, Missha M Perfect Cover BB-krémekkel kombinálva,továbbá Maybelline Affinitone alapozó alá is.Mindegyikkel egész nap kitartott,még forró nyári napokon is,egy kis utánpúderezéssel.
Már nagyon régóta keresem a tökéletes fényvédős nappali krémet,így kipróbáltam pl. a Nivea összes ilyen ternmékét,a L'Oréal Revitalift 10-et,a Garnier BB-t és még jó néhányat. A legtöbb ilyen termék túl fullasztó érzés nekem,és ráadásul csillog is az arc tőle,amit nem szeretek.A Clinique és a Paula's Choice hasonló nappali krémeit mintában próbáltam már,be is váltak,de az áruk még visszatart.
A Beautypediát rendszeresen böngészem,hogy az általam nagyrabecsült Paula Begoun által jónak tartott kozmetikumok közül válogassak,így láttam,hogy az Olay-ről elég jó véleménnyel van.Mikor az Olay (korábban Oil of Olaz) visszatért Magyarországra,így volt bátorságom kipróbálni a Total Effects család néhány tagját.A Total Effects 7-in 1 spf 15-ös nappali krémet használtam két évig az év felében ,mert télen megelégszem a BB-krémem min. spf 25-ös védelmével.Nagyon meg voltam elégedve,csak örültem volna,ha a krém illatmentes,és egy kicsit még mattabb hatású.Ez mind teljesült, amikor megjelent a fenti,Total Effects 7-in 1 Sensitive Protection,így azonnal ki is próbáltam,azóta is teljesen meg vagyok elégedve vele.
Őszintén szólva csodálkozom,hogy még senki se írt róla,míg pl. a Boots internetes oldalán,vagy az Amazonon jó értékelést kapott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dimethiconol, PEG-4
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Panthenol, Dimethicone, Isohexadecane, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Ethylhexyl Stearate, Squalane, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Palmitate
Emulgeálószerek: Triethanolamine, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Peg-4 Dilaurate, Peg-4 Laurate, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Sorbitan Oleate, Trideceth-9, Ceteareth-6
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Zinc Oxide (Nano), Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Triethanolamine, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, PEG-100 Stearate, Ammonium Polyacrylate, Peg-4 Laurate, Trideceth-9, Ceteareth-6
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Sorbitan Oleate, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Színezékek: Caramel
Tartósítószerek: BHT, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Iodopropynyl Butylcarbamate, Benzyl Alcohol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Squalane eo 1 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.