Olay

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pocok, Módosítva: 2018. november 26.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló arckrém természetes nedvességtartalommal. normál, száraz, vegyes bőrre.

anitamagos

2017. november 22.

Sok jó véleményt olvastam rolla azért vásároltam meg de nem kellet volna. .. esti hidratálónak szántam de ahogy az arcomhoz ér a krém annyira csíp, hogy már szinte egeti .. Jó volna tudni melyik össze tevő a felelős ..De túl nehéz ki kísérletezni . Egyébként ezelőtt bioderma sens. Lightot használtam amit nagyon szeretett a bőröm de jó lett volna kicsitt olcsobb de hasonlóan jót találni ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

bran65

2017. október 1.

Télre kevés lesz, de az év többi részében nagyon jó hidratáló. Nagyon gyorsan beszívódik, és nem irritàlja az amúgy érzékeny bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Lovemakeup

2017. július 2.

Pár hete vettem meg 1+1 akcióban. Nyárra tökéletes, mert gyorsan beszívódik, és nem hagy zsíros érzetet. Volt, hogy alapozó alá vittem fel, úgy is megállja a helyét. Mivel nagy mennyiség,tuti, hogy jó pár hónapig elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

gogtina

2017. június 27.

Zsíros bőrre a tökéletes nyári hidratáló. Hamar beszívódik, viszont ha sokat viszek fel kissé zsírosodik tőle a bőröm, de nem pattogok ki tőle. Télre elég kevés, inkább az olajokat kedvelem, de jobb időben mindig előkerül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Vikcy

2017. április 18.

A bőröm sajnos nagyon problèmàs,nem sok minden hasznàlt rà eddig,pedig sok dràga agyonsztàrolt cuccot is kipróbàltam màr.Ez a krém szuper,imàdom.Akàr smink alà is jó,hidratàlónak.De önmagàban is hasznàlom.Hamar beszívódik nem hagy ragacsos èrzetet.Az illata jó.Az àra sem magas szóval mindenkinek ajànlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Orsi0401

2017. február 21.

Valami reggeli, alapozó alá való könnyű hidratálót kerestem a kombinált bőrömre, de annyira kellemes finom kis illata van, hogy estére is ezt kentem fel. Reggelre kellemesen kisimult arcbőr fogadott. A Müllerben akciósan kb. 1000 forintért jutottam hozzá, és úgy gondoltam, mivel a szemránckrémét is szeretem, ennyiért tökéletesen jó lesz nekem. Remélhetőleg hosszabb távon is beválik, mert óriási adag. Mint már többen kiemelték előttem, sminkalapnak kiváló, nagyon gyorsan beszívódik. ( Nem utolsó sorban olyan szép kis elegáns a flakonja :) nekem tetszik) Az illatát pedig imádom, olyan kis tiszta bébi illatom van tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Kriszta72

2017. január 5.

Ősrégen is használtam, az illatát nagyon szerettem, könnyen beszívódott és ténylegesen puhább, hidratáltabb lett tőle a bőröm. Pár éve nem használom, mert az összetevők azét nem igazán nyerőek...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 5.

paisagem

2016. október 23.

A legjobb hidratálókrém! Használtam már mindent szinte. Clinique-től kezdve Erő Lászlón át Ilcsit, szinte mindent. MIndegyik az elején kb jó volt, de aztán nem hatott már úgy, és lecseréltem. Ezt viszont már kb 6 éve használom mindig. Néha veszek valami mást, hogy kipróbáljam, de a végén rájövök mindig, hogy nincs jobb. Télen a hideg ellen a Weleda Cold Creammel keverem egy picit, hogy védjen a széltől meg mindentől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

petra9229

2016. január 27.

Nem használtam még primert, de pont ilyennek képzelném el a tökéletes sminkalapot. Igaz, hogy ez egy arckrém, de sokkal szebben mutat rajta bármelyik alapozóm, és úgy veszem észre, hogy még tartósabb is. Felvitel után egy vékony réteget képez a bőrön, de szerencsére 2-3 perc után beszívódik, és ez már nem érezhető. Egyedül az illata nem tetszik annyira, de az is hamar elillan. Kellően hidratál, és úgy érzem, nyáron sem lesz sok a bőrömnek. Nekem egyelőre 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

ritusss90

2015. május 4.

Enis koszonom Esztinek :) Ma vettem Mullerben 200ml 2099ft-ert !!! Elso benyomas: azonnal beitta a borom, szinte eltunt az arcomrol, meg ugyis h jo sokat kentem ra. Ezaltal rajottem h minimalis mennyiseg is eleg, jo sokaig kifog tartani ez az adag. Szememet nembantja, arcborom imadja. Ez egy hasznalat utan. Jovok updatelni. Remelem megtalaltam az igazit :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Glycerin, Alanine, Betaine, Glutamic Acid, Sorbitol, Sodium PCA

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Petrolatum, Cetyl Ricinoleate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Glyceryl Hydroxystearate
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Myristic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Glyceryl Hydroxystearate
Tisztítószerek: Myristic Acid, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Steareth-100
Illatanyagok: Myristic Acid, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Alanine a I h

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sorbitol h 1 1

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2