Olay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Olay, Módosítva: 2012. május 2.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Total Effects 7 in 1 szemkörnyékápoló egy különleges termék, mely az öregedés 7 tünetét célozza egyszerre a szem körüli területen.

Orsi0401

2016. november 17.

Akciósan vettem meg a dm-ben. Sokfélét kipróbáltam már, mert állandóan küzdök a szem alatti puffadtsággal, egyelőre úgy tűnik, ez a krém lehúzza. A ráncok kisimításában is jó hatását látom, bár az én korosztályomnak már ott maradnak a ráncok, akármit ken is rá, de optikailag mintha javult volna picit. Tetszik, hogy enyhén színezett és ez kicsit világosítja is a szem alatti részt. Icipicit kell csak használni belőle, így nagyon sokáig elég lesz valószínűleg. Egyelőre úgy gondolom, teljes áron is megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 17.

wildanett

2016. november 7.

Egy jó szemkörnyékápolót akartam venni ugyanis sajnos karikáim vannak illetve ráncaim is a szemkörnyékemen habár még csak 20 leszek, ezért a dm-be be is mentem és véletlenül az akciós pulton találtam rá erre a kis krémre, maga a krém sok jót ígér, elég szkeptikus voltam vele, viszont mivel akcióban volt el is hoztam magammal. Az állaga nagyon krémes, kissé híg illetve csillámok vannak benne. Nekem személy szerint tetszik az állaga már csak az eldolgozás könnyedsége végett, viszont ha ki akarnám valahová önteni simán kifolyna, habár ha sokat viszek fel belőle kissé nehézkesen szívódik fel. A csillámok először nagyon nem tetszettek, viszont mivel én majdnem minden nap sminkkelek ezért ezt felfedeztem azt a jó tulajdonságát hogy tökéletes a smink alá a kis csillámok nem csillognak át rajta egyáltalán, sőt mintha világosítaná is a területet,illetve lehet smink nélkül is használni mert szép egyenletes felszínt varázsol. A felszívódással is taktikáztam kicsit, reggel kevesebbet viszek fel és így a smink alá tökéletes és nem hagyja kiszáradni az amúgy roppant érzékeny szemkörnyékemet, este viszont többet viszek fel és jól bele is masszírozom így egész este van ideje a krémnek hatni. Meg vagyok vele elégedve mert láthatóan kisebbek és halványabbak a karikáim a ráncocskákkal nem nagyon kezdett még semmit maximum csak egy kicsit húzódtak össze, de szemkörnyék ápolására nekem megfelelt. Azért kap 4 csillagot mert a a dobozán nagyon sok jó dolgot ígér, viszont még várom a többi jó hatását is, mert még "csak" 1 hónapja használom reggel és este minden nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

crazy724

2015. július 1.

Enyhén színezett, telve apró csillámokkal. Első blikkre elég meghökkentő volt a dolog, de hamar hozzászoktam, szerencsére nem okoz csillámpóni effektust, és a csillámok miatt olybá tűnik, mintha felélénkítené a tekintetet. Nagyon könnyű krém, ha véletlenül felborítottam a tégelyt az egész tartalma a kupakban landolt, e miatt az állagát nem szerettem túlzottan. Nem vártam túl sokat tőle, csupán egy minimális hidratálást, azonban a végeredményt tekintve, ez is túl nagy követelménynek tűnt. Vékony rétegben tudtam csak felvinni, mert ha véletlenül vastagon kentem fel, nem szívódott be maradéktalanul a bőrbe, hanem halvány, krémszínű rétegben megkötött a szemem alatt. Ennek az volt az egyetlen előnye, hogy sokáig kitartott a tégely.
6 ml ilyen áron..., pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

6 ml ilyen áron..., pénzkidobás.

KerteszL

2014. március 29.

Kellemes krém. Ebben az árfekvésben tökéletesen teljesít. Hidratálása középtávon jó. 30 év alatt tökéletes megoldás. Azt követően érdemes magasabb kategóriában keresgélni. Ár-érték arány szerintem 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 29.

turbolya

2013. július 18.

Eleinte azt hittem, a tégelyes kiszerelés zavar, mert már régóta valahogy csak tubusosokkal volt dolgom, aztán rájöttem, hogy állaga nem tetszik: nagyon vékony, testetlen -- szeretem, ha egy szemkörnyékápoló "megáll" ott, ahová kened, ezt viszont nehéz nem elmázgálni a fél arcot beterítően. Ezért fültiszító pálcikával szoktam fölapplikálni, méghozzá elég vastagon, egyrészt mert vékonyan nem is nagyon lehet, másrészt hogy gyorsabban fogyjon... Reggelre még így is fölszívódik maradéktalanul, ami persze egyáltalán nem baj. Mivel nem szeretem, a hatásait sem kutatom különösebben -- felületesen szemlélve pedig a se nem árt, se nem használ kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 18.

kriszta2002

2012. augusztus 10.

Két napja vettem, várom a hatást... bár elsőre nagyon kellemes élmény... remélem a beígért hatás nem marad el :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Zsenike

2012. május 7.

ajándékba kaptam ezt is a nappali hidratálóval együtt. Nem vagyok nagy szemkörnyékápolós, de ezt szeretem néha használni. Gyorsan beszívódik, ápol, minimálisan színezett és apró (nagyon apró) csillámok vannak benne, ezért optikailag felélénkíti a tekintetet, bár csodát nem tesz persze. Sminkelni is lehet rá, nem csúszik el róla a smink. Szerintem nem csak öregedő bőrre jó, hanem bármilyen bőrtípusra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Isohexadecane, PPG-15 Stearyl Ether, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Behenyl Alcohol, Petrolatum, Panthenol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cetyl Alcohol, C13-14 Isoparaffin, Dimethiconol, Myristyl Alcohol, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Steareth-21, Steareth-2, Laureth-7, Isopropyl Titanium Triisostearate, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Steareth-21, Steareth-2, Laureth-7, Oleth-3 Phosphate
Illatanyagok: Benzyl Alcohol
Parabének: Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Benzyl Alcohol, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Phenoxyethanol, BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.