Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hmonka, az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2011. október 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hidratáló krém a fakó, fáradt arcbőr ellen.

Bedo169

2019. március 13.

Isteni krém volt, finom illattal - gyorsan beszívódott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Isteni krém volt, finom illattal - gyorsan beszívódott.

Asztrid

2016. január 11.

Miután megcsináltam a bőrtesztet a Vichy honlapján anno, ezt a krémet dobta ki nekem. Meg is vettem. Az illata kellemes, könnyen kenhető, gyorsan beszívódó kis krém volt, de a hidratáló hatásával már kevésbé voltam megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

jibjab

2013. március 21.

Évekig használtam. Mostanában már csak nyáron, mert egyébként már kevés. Imádom az illatát, a krém-gél állagot, Nagyon érzékeny, kipirosodásra hajlamos, de ugyanakkor pattanásoktól is szenvedő bőröm van és rengeteg mindent próbáltam rá, de évekig ez vált be a legjobban, mindig ehhez tértem vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 21.

Clinique

2012. június 20.

Hú, nagyon szerettem ezt a krémet. Élmény volt felkenni, nagyon finom illata is volt. Szebb lett tőle a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

kawa.kriszta

2012. május 18.

Nagyon szerettem, nekem szép volt tőle a bőröm, de "anyagi okokból" váltanom kellett egy olcsóbb kategóriájúra. Sajnálattal látom hogy már nem gyártják

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

micimaci83

2012. május 4.

Szerettem ezt a krémet, bár csak egyszer vettem. Az illata nagyon tetszett, és könnyen beszívódott. Kár, hogy már nem gyártják..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 4.

Alice83

2012. január 27.

Nem rossz krém, de az összetevői nem túl jók...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 27.

Nem rossz krém, de az összetevői nem túl jók...

daphne

2012. január 24.

Imádtam ezt a krémet! A huszas éveim elején mindig ezt használtam. Sajnos már nem gyártják. A gyógyszerészem az Aqualia Thermalt ajánlotta helyette, de nálam nem vált be, szárította a bőröm. Egyébként nagyon könnyű a textúrája az Oligo25-nek, szinte éreztem, ahogy hidratálta az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 24.

felicitas

2011. december 29.

Kipirosodott tőle a bőröm, kissé csípett és zsíros érzetet hagyott, de közben mégsem hidratált eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 29.

Lini

2011. november 20.

Könnyed textúra, kellemes illat, hamar beszívódik. Száraz, érzékeny bőröm van, télen ez a krém kevés, de nyáron csak ezt használom, annyira jó érzés, selymes tapintású lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Arginine PCA, Propylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Színezék. Barnás sárga.