Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki994, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Kézkrémek

Az igényes kéz bőrének védelmet nyújtó hidratáló ápoló. A B5-provitamin és E-vitamit  tartalmazó formula kényeztető védőrétegként simul a kéz bőrére és bársonyos érzést kölcsönöz. A Q10- koenzim és értékes napraforgó olaj kombinációjából álló kényeztető ápolókrém elősegíti a bőr  saját védőmechanizmusának működését és bőrének új rugalmasságot kölcsönöz. Bőrbarát összetétele dermatológiailag bizonyított.

llucia

2020. május 6.

Új csomagolásban kapható. Eddig nem hittem a kézkrémekben, de ez tényleg HAT. Napokig. Puha és selymes lett a kezem, (ekcémám eltűnt, mondjuk az a jó szappannak is köszönhető). Illata diszkrét, nem harsogóan mű. Könnyen beszívódik, ára igen kedvező. Tökéletes. A kék SOS párja is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 6.

Barack

2015. szeptember 26.

Nagyon jó kézkrém, az utolsó cseppjéig elhasználtam. Munkahelyre vettem, bevált. Jól felszívódó, szolid illatú, jól ápoló krém. Kár, hogy a mi Aldinkban mindig ki van fogyva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Christi

2014. március 24.

finom az illata, eddig úgy tűnik, hogy használ, de majd még tesztelem egy kicsit. olcsó és nagy mennyiséget kapunk ezért az árért. eredetileg a sárga árnikás krémet akartam venni de nem volt. nem tudja esetleg valaki, hogy azt még lehet-e venni?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

mayeradrienn01

2014. január 7.

Teljesen elégedett vagyok! Kedvező ár, tökéletes minőség!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 7.

Teljesen elégedett vagyok! Kedvező ár, tökéletes minőség!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.