Best of Beauty 2019

Ombia

Ár:   320 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvi07, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Womanetina

2017. augusztus 29.

Szuper kézkrém, nagyon jó áron. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, puha lesz tőle a kezecskénk és az illata is nagyon"finom". Az egész család kedvence.<3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Christi

2017. január 20.

képzeljétek el, hogy hosszú idő után újra találtam a kecskeméti aldiban, egyből vettem is 2 darabot, ugyanaz az illat, ugyanaz az állag, ugyanaz a tudás. Hamar beszívódik, nem ragad és mégis nagyon jól táplál, szuper termék, 5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Evie

2015. november 26.

Az jutott eszembe,amikor először felkeltem, hogy a Született feleségek Bree Van de Kamp-jének biztosan ilyen illatú lehetett a keze! :)
Kellemes,finom,púderes illat, a kézkrém hamar beszívódik, teszi a dolgát. Rossz szavam nem lehet rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

rocksteadycat

2014. december 3.

Imádom!!! Ennyire jó kézkrémmel régen találkoztam! Gyorsan beszívódik, nagyon finom az illata, és szuperül ápol! Be fogok belőle tárazni, ha eltűnne a polcokról nekem lesz egy raktárnyi ebből a jóból. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

mazsola

2014. július 22.

Nagyon jó kis kézkrém! Én a könyökömet is szoktam kenegetni vele és szép puhán tartja, nem szárad ki! Olcsó, jó, kell ennél több?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 22.

sheetmusic

2013. július 14.

Legjobb hidratálóm...de tényleg. Filléres kis vacaknak tűnik, de nagyon jó. A kiszáradt lábamtól kezdve mindenre használom, talpamat is rendbe tette 1 hét alatt. Illata igazi csajos:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

cila

2013. május 7.

Nagyon jó kis kézkrém.Nagyon jól hidratál.Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 7.

Nagyon jó kis kézkrém.Nagyon jól hidratál.Szeretem.

stella06

2013. április 11.

Frissítés: Negatív vélemény storno. Beesett a kanapé mögé, fél évig "érett", majd nemrég megtaláltam. Újra elkezdtem használni, és most működik. Nem tökéletes, napközben kissé ki szokott száradni a kezem, de nem sebesre, ami nálam a legfontosabb kritérium egy kézkrémnél. Olcsó is volt, és most már jó is... el nem tudom képzelni, mitől lett jobb.:) Egy helyett négy csillag.

Nekem nagyon nem jött be. Az este bekent kezem másnap néhány kézmosás után már ugyanolyan száraz volt, mintha semmit sem használtam volna. A legrosszabb tulajdonsága viszont az, hogy van benne valami, ami miatt elkezdett hámlani tőle a tenyerem... Egy próbát azért megért (Aldi sajátmárkás cucc).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

szilvi07

2012. november 25.

Finom az illata, gyorsan beszívódik, és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 25.

Finom az illata, gyorsan beszívódik, és jól hidratál.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.