Ombia

Ár:   €3,99   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nezili, Módosítva: 2015. július 28.

Ár:   €3,99
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Fényvédők

Naptej magas fényvédő faktorral, gyermekek részére. Extra vízállóság. Őssejtvédő készítmény, amely UV-szűrők és növényi hatóanyagok kombinációjából áll, és rendszeres használat eseteén segít megvédeni a gyermek bőrének epidermális őssejtjeit. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

pocok

2017. június 20.

Én is hirtelen gyorsan vettem, mert a nyár beköszöntével tudatosult bennem, hogy elfogyott a gyerek fényvédő kréme. Tetszett, hogy UVA védelmet is nyújt, és első ránézésre nem tűnt rossznak az összetétele sem. A gyerkőc is jól viselte felkenéskor, és meglepő módon annak ellenére, hogy titanium dioxide van benne, nem lett fehér maszk az arcán, hanem kellőképpen beszívódott. Úgyhogy elsőre teljesen megkedveltem.

Aztán elkezdtem itt és más oldalakon is búvárkodni, hogy tényleg nem kenek-e a gyerekre káros kemikáliákat, jó párat meg is jegyeztem. És persze ezt a terméket is rögtön megnéztem, és érdekes felfedezés volt számomra, hogy az összetevők feltöltése óta változtattak az összetételen. Amit én az idén vettem abban már az octocrylene mint összetevő nem szerepel. Ennek ellenére, mivel hogy a titanium dioxide nano változata van a krémben, továbbra sem vagyok biztos abban, hogy bátran kenegethetem vele a gyermekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

nezili

2015. november 6.

Hat ha mar nyaron feltoltottem es tokre tanulnom kene, irok inkabb ide velemenyt :D Nyaralaskor vettem egyet, mert leegett a pofim es valami eroset akartam, ugyhogy ezt az 50 faktorosat valasztottam kinomban, ami ugye kolkoknek van. A den. alcohol nem tetszik, es eleg nehez, zsiros, viszont nem egtem tovabb legalabb :D gyors segelynek jo, tobbet biztos nem vennem meg, plane ha nalam lett volna a naptejem. Na mindegy, akkor megmentett, kap egy harmast :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.