Ombia

Ár:   700 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mk17, Módosítva: 2016. június 23.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Az erős vízálló, kiegyensúlyozott UVA- és UVB-szűrőrendszerrel ellátott, E-vitamint és havasigyopár-kivonatot tartalmazó védőformula azonnali, megbízható napégés elleni védelmet nyújt a bőrnek. A speciális hatóanyagú formula rendszeres használata segít megvédeni a bőrt az infravörös sugárzás hatására aktiválódó kollagénbontó enzimektől, így megelőzi a napozás okozta idő előtti ráncok kialakulását. A gyorsan beszívódó formulának köszönhetően minimálisra csökken a ledörzsölés sportolás közben. A krém jó tulajdonsága, hogy ellenáll a verejtéknek, így izzadás hatására sem folyik le.A szabadtéri sportolás ideális kísérője.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ksnkzd

2018. augusztus 29.

Tavaly vettem egyet, mert az arcom nagyon érzékeny lett a napra, hiába kentem mással. Egy helyen csúnya piros is lett, ami nem múlt el semmivel.
Megláttam ezt a kicsi ki krémet, azonnal megvettem, hogy mindig nálam legyen, és külön megörültem az E vitaminos bőrvédő feliratnak.
Nem csalódtam benne, habár az elején "nekem már mindegy jelszóval vettem meg!
Nagyon szépen kenhető, kellemes állagú volt, az illata is bejött. És ami a legfontosabb, szinte napokon belül elmúlt az a pirosas rész a bőrömön. Azóta sem jött el, pedig sajnos elfogyott a krém. Idén hiába kerestem...hasonló persze volt, nekem tetszenek ezek a termékek.
Csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Nem csalódtam benne, habár az elején "nekem már mindegy jelszóval vettem meg!
Csillagos ötös!

mk17

2016. június 23.

Azért vettem, hogy mindig lehessen nálam egy napvédő krém. Nagyon érzékeny és leégésre hajlamos a bőröm (szó szerint 5 perc elég, hogy leégjek), ezért nem árt ha mindig van nálam egy ilyen. Azt kell, hogy mondjam, hogy igen kellemes a bőrön, elég hamar beszívódik, nem ragacsos. Az illata viszont nekem nem igazán jött be, talán a szintetikus rózsaillathoz áll a legközelebb, nem is tudom (vagy a havasi gyopárnak ilyen az illata? Mert elvileg az van benne). Igazán tűző napon még nem teszteltem, majd UPDATE-elek, ha az is megvolt. Az illat miatt egyenlőre -1 csillag, de amúgy teljesen rendben van.

UPDATE!!! Jelentem megvan a kedvenc napvédő krémem! Tegnap volt az első "éles" bevetése, azt kell, hogy mondjam, eléggé mélyvízbe dobtam, mert egy első fokú hőségriadós napon egy ópusztaszeri egész napos program keretében teszteltem (jó, azért nem egész nap a tűző napon voltam). Az eredmény: NEM ÉGTEM LE! Én! Aki 5 perc alatt képes leégni! Pedig nagyon keveset használtam: 2 alkalommal 2-2 pöttyöt az alkaromra és a felkaromra. Felkenés után a tenyeremen sincs ragacsos, zsíros érzés, úgyhogy az állaga is teljesen jó! Az illatát is kezdem megszokni. Azt hiszem az előzetes 4 csillag után megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Carnosine, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Carnosine, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.