Omorovicza

Ár:   18 500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   18 500 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a gyengéd, nyugtató arctisztító a kasmír lágy érintésével simul a bőrre. Tápláló, öregedésgátló összetevőkben gazdag, könnyű formulája pedig hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt. Használatával a bőr hidratált és tiszta lesz, és olyan puha, akár a kasmír.

• A gyulladáscsökkentő hatásairól ismert körömvirág-kivonat nyugtatja és helyreállítja a bőrt.
  • Az A- és E-vitaminban gazdag sárgabarackmag-olaj fiatalítja és táplálja a bőrt, elősegítve a kollagéntermelődést.
  • A shea vaj táplálja és hidratálja a bőrt, növelve annak lipidtartalmát.
  • Az Omorovicza kifejlesztette a Healing Concentrate™ rendszert, mely lehetővé teszi az ásványi anyagok optimális felszívódását az epidermisz mélyebb rétegeiben a puhább, simább, fiatalosabb bőrért.

Hunnor25

2019. január 20.

Nekem o egy csalodas volt. A habzo lemoso utan kerestem egy olyan arctisztitot ami nem szaritja ki a borom, de megis megtisztitja az arcom. Nekem abszolut nem habzott picit sem, es hat arctisztitas utan meg volt dolgom a "maradek" letisztitasaval. Probaltam Clarisonic-kal egyutt lemosni, sajnos igy sem jutottam tobbre. Konkretan a Clarisonic lerepitette ezt a lemosot az arcomrol. Plusz pont hogy tenyleg nem szarit es tenyleg jo erzes az arcon kenegetni, viszont a dolgat nalam nem tette... annak ellenere sem,hogy nem vagyok ennek a maszkolt hatasu /instagram sminkeknek a megszallotja. Erzekeny borueknek egyebkent biztos nagyon jo valasztas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Uglyduck

2019. január 14.

Elfogult vagyok a márkával, de erről a termékről is csak jót tudok mondani. Ajándékba kaptam, azóta már 3-szor újravettem.
Selymes, sűrű krém-állag, amit a nedves arcon nagyon könnyű eloszlatni. Éppen csak egy picit, de felhabzik, ahogy az ember körkörös mozdulatokkal bemasszírozza. Az illata isteni, mint minden Omorovicza-terméknek. Én kétlépcsős arctisztítás második lépéseként használom, tehát előtte a smink nagyját már micellás vízzel lehozom, a maradékkal simán elbánik. Pihe-puha, táplált, hidtatált bőrt hagy maga után, semmi feszülés vagy húzódás.
Egyedül az ára húzós, pláne, hogy elég gyorsan fogy, de az van, hogy nekem belefér. Próbálkoztam más, olcsóbb termékekkel, de meg sem közelítik. 6 csillagot nem lehet adni? :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Forrás: truth-in-aging, BFT