OPI

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cumpilla, az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erősíti a természetes körmöket, megelőzi a hámlást, repedezést és letöredezést. Az Original Nail Envy elősegíti a keményebb, hosszabb, erősebb körmöket. A különleges OPI hosszú szilárdságú eljárás hidrolizált búzaproteinnel támogatja a körmök megerősödését. Egy antioxidáns E vitamin meggátolja a környezeti hatások befolyását, valamint kalciumot épít be a védelmi rétegekbe.

hajnalka39

2014. július 4.

Jobban törnek a körmeim ha használom, nem értem miért van mindenki annyira oda ezért a körömerösítöért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 4.

Oraculum

2014. május 20.

Mikor megcsömörlök a színes körömlakkok látványától, nagyon szeretem alapként, fedőként, vagy önmagában, mert erősít és nagyon természetes fedést ad.
A körmeim lemezesen törnek, de ha kúraként használom, látható az állapot-javulás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

ducababy

2013. november 28.

Abszolut elegedett vagyok ezzel a koromerositovel. Nagyon el voltak vekonyodva a kormeim, nagyon konnyen beszakadtak a sok koromlakkozas, zselelakk hatasara. Par het szunetet tartottam es ket hetig hasznaltam ezt a termeket. Most erosek a kormeim, :) persze nem birtam tovabb es erre a koromerositore tettem koromlakkot, nagyon meglepodtem, mert 5 napig birta a koromlakk, lepattogzas, stb nelkul!!!! Nagyon orulok!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 28.

godori

2013. november 5.

Ajándékba kaptam ezt az alaplakkot, magamtól sose vettem volna ilyen drágát. Két hónapja használom, de ez idő alatt nem tapasztaltam sem azt hogy ne töredeznének a körmeim sem azt hogy gyorsabban nőnének. Alaplakként nem rossz de lényegesen olcsóbban is találni hasonlóan jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

turbolya

2013. március 19.

Update:
Közel három hónap után sem lett teljesen töredezettségmentes a körmöm, egy ideje immár nem kúraként, hanem alaplakként használva. Nem emlékszem, hogy írta-e a használati utasítás, hogy időnként szünetet kell tartani, de az "eredmény" alapján valószínűleg igen. Ugyanis a körmöm tapintásra és látványra is matt, száraz, barázdált, egészségtelen -- amilyen sosem volt korábban.

Az egyébként baromi erős és egészséges körmöm egyszer csak sosem tapasztalt módon elkezdett a körömvégeken lemezekre válni és letöredezni, olyan durván, hogy az emiatti kétségbeesésemben voltam képes ezért a “gyógyszerért” ennyi pénzt kiadni. Be kell látni ugyanakkor, hogy ez nem ragasztó; ha egy köröm széttört, azt már semmi nem fogja tudni összeilleszteni. Amiben segíteni tud, az az, hogy viszonylag jól bevonja és egységesíti a felületet (ezt a hasonló célú lakkokkal nem tudtam elérni), így legalább nem akadtak bele mindenbe az egyenetlenségek. A javasolt kéthetes kúra úgy néz ki, hogy az első alkalommal két réteg, aztán egy héten át kétnaponta újabb egy-egy réteg, egy hét után lemosni és újrakezdeni. Nálam ez már három hete tart, és az a tapasztalatom, hogy a hét 5-6. napjára már jócskán összetöredezik a bevonat a problémás részeken, ugyanolyan lesz, mintha az is egy levált, töredezett réteg volna, így a következő lakkozás már nem is ad újra egyenletes felületet. Egyébként szépen mutat mint lakk, kicsi opálosan fényes, és tényleg erős bevonatot képez. Ha végre lenő ez a borzalom, megelőzésként, alaplakknak remek lesz, méghozzá évekig, mert óriási mennyiség.
Abban biztos vagyok, hogy nélküle rosszabb lett volna és tovább tart, amíg lenő az elromlott rész, viszont koránt sem csodaszer sajnos. A négy csillagot csak azért kapja meg, mert nagy reményeket fűzök az alaplakk-korszakához.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 19.

Update:

Agica78

2013. március 13.

Nekem más körömerősítő nem vált be, ettől viszont tényleg nem válik ketté a körmöm és beton erős tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

Vica75

2013. január 23.

Nagyon drága ez a körömerősítő, de én mégis ezt választom és jó ha van itthon egy ilyen. Biztos, hogy nem szárad be, ez a mennyiség hosszú-hosszú időre elég. Jó néha ezt viselni, amikor megcsömörlök a színes körmök látványától (a másokétól is ;)) és a natúr vonalra vágyom.Szép fényt ad. Bár a hatásáról különösebben nem tudok nyilatkozni, a zselés műköröm leszedése után fél évvel teljesen rendben vannak a körmeim. Csak az ára miatt négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 23.

c.ancsa

2013. január 3.

Akinek töredezik, szakadozik, vagy lapjában felválik a körme, annak tökéletes választás! Csak ezt szoktam ajánlani. Jó esetben, (ez egyénfüggő) még a növekedést is elősegíti! Alaplakknak is kitűnő, erős, sötét színnel megakadályozza hogy megfogja a körmöt! Szerintem a legjobb körömápoló a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 3.

Shoptill Youdrop

2011. december 19.

Alaplakknak használom minden alkalommal. A körmöm soha nem töredezik, erős és gyorsan nő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 19.

Cumpilla

2011. március 31.

Ha körömerősítő csak ez. Több mint 10 éve bevált termék. Ettől tényleg megnő és megerősödik a köröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 31.

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.

Szintetikus színező anyag. (Lila)