Oral-B

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fioretta, Módosítva: 2021. január 26.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogíny egészségének megőrzése érdekében a lepedék csökkentésével tisztítja a fogínyvonalat. A borsmenta ízesítésű fogkrém aktív habja a nehezen elérhető területeket célozza meg, miközben hűsíti a fogínyt.

fioretta

2021. január 27.

Kellemes, nem túl erősen mentolos ízű fogkrém, amely friss leheletet ad. Jól habzik és tisztít, a fogérzékenységem is nagyon jól megszünteti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.