Organix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2014. augusztus 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam marokkói argán olajjal, ami azonnal behatol a hajba és visszaadja annak fényét és puhaságát, miközben erősíti is azt.
Hidratálja a száraz hajat, véd a formázás okozta hőtől, az UV sugarak okozta károsodástól, és egyben puha, csábító és selymes hajat varázsol.
Szulfát - és parabénmentes, festett hajjal is kíméletes.

Niki46

2019. március 12.

A tökéletes balzsam. Mindenki a nagy durranást várja a balzsamtól, amit ne keverjünk össze egy hajpakolással.
Nekem bevált és helyreállította a hajam, pedig nekem sincs "agyonroncsolódott" állapotban a hajam. Csak néha szeret szálldogálni. :)
Biztos hogy újra veszem még. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Biztos hogy újra veszem még. :)

regi1995

2018. július 29.

Számomra ez egy nem sokat érő termék. Nagyon drága kezdjük azzal, hiába 380 ml, de ha szárít, akkor lehet egy Liter is, nem fogom tudni elhasználni. Emellett büdös (az én orromnak nagyon), nem ápol kellően, sőt, már az első használat után úgy nézett ki a hajhosszam, hogy rá sem ismertem, egy szénakazal volt a hajam helyén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

jesuisunchat

2016. január 7.

a samponjaval egyutt hasznalom es felszarazon a weightless coconut oil spraybol fujok 3-4-et a tenyerembe es eloszlatom a hajvegeimen. nagyon szep lesz a vegeredmeny, regota kerestem jo hajapolasi termekeket, azt hiszem maradok egy darabig az organixnal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

GlamourAndStyle

2015. október 15.

A samponjánál már leírtam a vásárlás körülményeit és a lényeget, a kettőt nem tudom egymástól elválasztani, mivel együtt használtam őket, de ide is leírom, hogy elmaradt a nagy csoda. Jó balzsam, sűrű és tartalmas, ha nagyon siettem és nem használtam pakolást, akkor is megállta a helyét, de olyan hű de nagy változást nem hozott. Persze nincs is agyonroncsolódott állapotban a hajam, lehet, hogy akinek igen, annál sokkal látványosabb eredményt produkálna. Nekem viszont így nem éri meg, úgyhogy nem vásárolom újra. Egynek jó volt, de csodát szerintem senki ne várjon tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

onecrimsonnight

2014. szeptember 18.

Több, mint egy hónapja használom már, de elmaradt a csoda. Egész jó véleményeket olvastam róla,meg hát nem ez a legolcsóbb balzsam a Superdrugban, ezért jó hatást vártam.
Olyan jól néz ki ez a türkizkék flakon, de funkcionalitásból egyes. A balzsam egyébként elég sűrű, és nehéz kinyerni belőle még teli állapotban is. Igazán gondolhattak volna egy fejjel lefelé fordított flakonra, mint más gyártók. Már most sem várom, mikor kifogyóban lesz, majd állhatok ott a tusolóban 10 percig mire sikerül kirázogatni, kikínlódni a cuccot, ugyanis lehetetlen a tetejére állítva tárolni és megkönnyíteni a szenvedést.
A hatása hát...számomra nem árt de nem is használ. Nem lesz tőle száraz a hajam, tehát valamennyit ápol, de muszáj utána használnom Gliss Kur sprayt vagy hajolajat, mert már másnap elkezd szárazabbá válni és nehezebben lehet kifésülni. Ennek a balzsamnak a használata közben jöttem rá, hogy a Gliss Kur mennyire ápolja a hajam, úgyhogy azt újra is fogom venni, de ezt a balzsamot biztos, hogy nem, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycol Stearate, Glycol Distearate, Ceteareth-20, Dimethicone, Cyclotetrasiloxane, Cyclopentasiloxane, Panthenol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glycol Stearate, Glycol Distearate, Ceteareth-20
Szilikonok: Dimethicone, Cyclotetrasiloxane, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Glycol Stearate
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool
Színezékek: FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.