Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 21.

Lelőhely:   tanácsadónők

Több megoldás egy krémben - egyesíti a smink, a bőrápolás és a fényvédelem funkcióját. Elkendőzi a pigmentfoltokat, a bőrhibákat, a bőr egyenetlen elszíneződéseit. Csökkenti a pórusok méretét, hidratálja a bőrt és ragyogóvá varázsolja annak tónusát. Használja mindennap, ha hibátlan, szép bőrt szeretne. Olajmentes. 30-as fényvédelemmel.

3 árnyalatban kapható

jane79

2019. május 10.

A legvilágosabb árnyalatot rendeltem de túl világos volt az én világos bőrömhöz is. Kicsit szárította a bőröm, nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

bija

2018. november 13.

Úgy kaptam egyszer, nem szoktam rendelni, de már 2szer is újravettem. Szerintem nagyon jó, erősebb fedésű bb krém. Mivel alapozót nem használok, így amikor mentem valahova ezt tettem fel mert nagyon szép volt vele az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Katsura

2017. május 6.

Nekem tetszett. Évek óta ezt használtam. Nem lettem tőle olyan pattanásos, korrektorral nagyon jó fedést értem el vele. Építhető, púderrel fixálva nagyon jól nézett ki és sokáig fennmaradt. Egyetlen ami nem tetszett: a szaga. Furcsa volt mindig is, de ezt elnézem neki. :D Kár, hogy már nincs belőle fair...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

Betti21

2017. január 12.

Jól ápol, eltakar. Szép a színe, és üde lesz a bőröm. Vízhiányos bőrömet egyáltalán nem szárítja, sőt kifejezetten jó is. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

ribizlizizi

2016. május 7.

borzasztóan zsírosííííít! :( egy-két óra után már olyan zsírosnak tűnik a bőröm tőle, hogy még én is csak pislogok, mivel nem zsíros típusú a bőröm. Nem marad meg rajta a korrektor sem.... igazából csak a színe szép, meg annak örülök, hogy pattanásokat nem csinál... de azért cserébe, félóránként púderezhetném a homlokomat... le is cserélem, botrány

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

RBea

2016. április 28.

A light árnyalatot használom, télen-nyáron ezt választom, mivel a medium számomra túl sötét már. Kicsit hidratál is, és egész jól fed, de csak akkor, ha kevésbé gyulladt, vagy aknés a bőröm. Délutánig is tart a fedése, bár addigra már kicsit fénylik a bőröm. Átlagos hétköznapokra gyors megoldásként megfelel. Plusz egy csillag a fényvédő faktorszámért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

katenn64

2016. március 6.

Szeretem, de a legvilágosabb árnyalat van meg belőle, de kb. fél óra után nagyon elsötétedik az arcomon. Nyáron viszont tökéletes, már 2 tubussal elhasználtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

MikoAlice

2016. március 5.

A legvilágosabb árnyalat is sötét, szinte barna és elég hamar át is fénylik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 5.

lenlilla0924

2016. január 25.

Leárazva vettem, 999 Ft. Már az alapozómat sem használom, annyira megszerettem! Tartós, télen hidratál, kevés kell belőle, és este mosom le sminklemosóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

daniella96

2016. január 17.

Nekem nem tetszik a színe. A világos árnyalat van meg és sárga az arcom miután felkenem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.