Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

"Élvezd a frissesség nyújtotta boldogságot a vérnarancsos és kurkumás tusolsózselé használatával. Illatának stimuláló hatása van, fokozza a hangulatot."

Formulája természetes esszenciális olajokat tartalmaz.

Szappanmentes, pH-seleges, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Gabria

2019. október 2.

Nagyon tetszenek ezek a zselék, nem is tudom megszereztem-e mindet, vagy van, amit kihagytam belőle. Elég intenzív illata van de nem bántóan, kellemesen inkább. Ki lehet érezni a vérnarancsot belőle. Nem szárít, tényleg nagyon jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

zdoreebaba

2019. szeptember 24.

Jófajta tusfürdő. Esszenciális olajokat tartalmaz, amiket a vérnarancsból és a kurkumából nyernek ki. Igazából sejtelmem sincs, hogy a kurkumának milyen illata lehet, mert még nem kóstoltam és nem is szagoltam, viszont a vérnarancs tisztán érződik benne, ami megadja a tusfürdő fanyarságát és ezáltal frissességet nyújt. A tusfürdő egy igazán jól megkomponált remekmű, amitől valóban boldogok lehetünk zuhanyzás közben és után. Állagra inkább géles, de szépen felhabosodik. Drágább árkategóriájú termék, a 200 ml-es kiszerelés leértékelve 1000 forint volt, de örülök, hogy kipróbálhattam ezt a hangulatjavító újdonságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract