Oriflame

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Simona, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők

Hosszabbít és dúsít: egy szempillaspirál - kettős hatás. Az Ön igénye szerint. 8  ml

Ella

2017. március 1.

Ha simán használtam, akkor semmit sem csinált, ha "extrém" hatást akartam elérni, akkor túl sok festéket vett fel és tapasztott. Nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

bokorbogi93

2014. november 27.

Szeretem. Már vagy 3 tubussal elhasználtam, és most még rendeltem, mert sajnos kivonják. Az elsőt használtam hétköznap, szépen hosszabbított, szétválasztotta a pillákat és nem csomósított. A másodikat akkor használtam, ha bulizni mentem. Nem pereg, szépen ott maradt egész nap. Sajnálom,hogy kivonják, mert az ecsetes Oriflame tussal nekem tökéletes páros volt napi sminknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

sky_of_amethyst

2014. szeptember 23.

Itt nincs nagyobb meg kisebb kefe, a 2 teljesen ugyan az! A különbség az, hogy az első kevesebbet visz fel ami nagyon szépen kiemeli a szempillákat, a második azért tűnik nagyobbnak, mert sok rajta a festék. A kettőt egyszerre nem érdemes használni, mert nagyon összeragadnak tőle a szempillák! Én egyszer használtam, mert a tesómé, de akkor nem volt rossz! Nem tudom milyen árban van, de ha drága akkor nem hiszem, hogy megéri. Egyébként tartós, bírja egy napig!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

fille.tressee

2014. június 4.

nekem nem vált be, a "nagyobb fejet" egyáltalán nem tudtam használni, mert nagyon sok festéket vitt fel. a kissebbel szépen megcsináltam a pilláimat átlagosra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 4.

szisz5

2013. szeptember 8.

Nem rossz, de nem is csodaszer. Érdekes ez a fajta kiszerelés, számomra újdonság volt, de a pillákkal semmi extrát nem művel. Kihangsúlyozza, aranyos babapillákat csinál hétköznapra, de eseményre ez kevés. És lassan szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

liv17

2013. július 19.

A kedvencem. Az árához képest tökéletes, dúsít és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

A kedvencem. Az árához képest tökéletes, dúsít és nem irritál.

yasmine1122

2013. július 5.

Nekem egyáltalán nem vált be ez a spirál, mert olyan volt a hatás, mintha fel sem kentem volna... Abszolút semmit nem csinált. Nekem mondjuk alapból hosszú a szempillám, viszont kevés, így dúsítósat szoktam használni, ez viszont nem dúsított.
Szóval megválnék tőle, ha valakit érdekel jelezze. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Szóval megválnék tőle, ha valakit érdekel jelezze. :)

h.ancsi89

2013. április 24.

elég jó áron vettem most egy akció keretében,ennyit simán megér...a festék jól pigmentált,annyi,hogy valóban kissé jobban összeragasztja a pillákat,erre vigyázni kell,illetve az elején mikor elég folyós még,lassan szárad,de nem mondanám,hogy annyival rosszabb vagy gyengébb lenne mint jó pár drága spirál...szerintem teljesen megfelelő...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

nickyflower

2013. április 23.

Én is azt mondom ,hogy meg kell tanulni a használatát.Elösször a dúsító ,majd a hosszabbító felét használni.Így simán felveszi a versenyt a drágább spirálokkal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Krisztikee

2013. április 9.

Sajnos most elfogyott és mást vettem helyette, de visszafogok térni hozzá, nagyon szerettem. Totális kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!