Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy fantasztikus szempillaspirál, amely egyedülálló, kettős hatású applikátorának és formulájának köszönhetően optikailag akár 16-szor dúsabbá teszi a pillákat és intenzíven hangsúlyozza azokat. Természetes méhviaszt és kondicionáló panthenolt tartalmaz.

Kiszerelés: 8 ml

ALettah

2016. október 5.

Ennél a spirálnál a tehnika a lényeg :) a tesómmal egyszerre vettük, és míg én teljesen meg voltam elégedve vele, hogy a halvány, ritka és rövid pilláim is láthatóvá tette (sajnos alkatilag komoly kihívás vagyok a szempillaspirál-gyártóknak), a tesóm egy alkalom után ki akarta dobni, én mentettem meg és használtam el az övét is. Tényleg furcsa a kis kefe, nem pont úgy kell használni, mint az átlagos, körkefés spirálokat, de nekem tényleg szép pillákat sikerült festeni vele. Bónusz pont, hogy probléma nélkül eltávolítható átlagos arclemosókkal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Jenniii92

2015. március 28.

Én nem vagyok vele megelégedve kicsit sem. A katalógusban azt írták, hogy tökéletesen el lehet vele választani a szempillákat, ehelyett nekem csak összeragadnak tőle. A keféje rossz, nagyon rövidek a fésűk. A festék jó benne, ezért egy másik spirállal szoktam kiszedni belőle és azzal viszem fel. A festék miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Guinevere97

2015. január 25.

A keféje teljesen használhatatlan; sok festék tapad rá, ami összaragasztja a szempillákat. Nem valami tartós, könnyen elkenődik. Egyedüli pozitívuma, hogy évek óta még mindig nem száradt be, pedig max. 3-szor használhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 25.

Fruzsa

2014. október 25.

ABSZOLÚT KEDVENC! Sokféle spirált probáltam már, de az Oriflame szempillaspirálok közül szerintem minden nő megtalálja a számára tökéleteset! Az én két kedvencem: ez (MAXI lash), amikor nagyon hangsúlyos, drámai, majdnem műszempilla hatású szempillákat szeretnék, és a Wonder Lash spirál, amikor természetesebb kinézetre vágyom. Ebben a MAXI lash-ben az a jó, hogy az utolsó "lehelletéig" kitűnő a végeredmény. Sok más spirál csak egy ideig ideális állagú, a festék egy idő után összeragasztja a kefe sörtéit. Ez inkább fésű, nem is lehet összetapasztani, így mindig szépen szétválasztott lesz a szempillám. Ja és a legjobb: a két különböző sűrűségű oldalával más-más hatást lehet elérni. A ritkásabbal szoktam az éjszakai sminket csinálni, a sűrűbbel, a nappali, munkahelyit. Akciósan 1000,- alatt van, úgyhogy próbáljátok ki bátran!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 25.

tothdetty22

2014. június 29.

Múlt héten újra a kezembe került, pedig már vagy 2 éve vettem, de használhatatlansága miatt a sminktáskám alján hevert. Újra meglátva gondoltam adok neki még egy esélyt. Értelmetlen volt. Használhatatlan a kefe, túl sok festék kerül rá és el sem lehet dolgozni a szempillákon. Kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

tinaaa21

2014. június 17.

Nagyon csomósít és egyáltalán nem dúsít. Szörnyű. Ajándékba kaptam, megvenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 17.

2014. január 24.

Nekem furcsa volt eleinte ez a kefe, de amikor megszoktam, már szépen fel tudtam vinni a pilláimra :) Én újra megvenném ezt a terméket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

kisverus

2014. január 19.

Ez a fésűs kefe szörnyű, nehéz elsajátítani a megfelelő használatot, de sajnálatos módon a 16 szoros dúsítást a hosszú gyakorlatozás után sem voltam képes még csak megközelíteni sem! Másik spirál kefével azért elhasználtam, de a pilláim így is nagyon megkeményedtek tőle és tincsekben összeálltak! Nem jött be!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 19.

gy.edit0210

2013. november 28.

Maga a festék jó lenne, de ezzel a fésűs kefével elcseszték, legalábbis én emiatt nem veszem meg többször. Én egyszerűen nem tudtam felvinni normálisan a festéket, mert túl sok maradt mindig a kefén a festékből. Még jó, hogy az előző kiürült szempillaspirálomat nem dobtam ki, hanem kicseréltem a keféket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

kinga.kiss.mail

2013. október 6.

Hosszú ívelt pillákat eredményez. (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 6.

Hosszú ívelt pillákat eredményez. (:

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!