Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merkuria, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

marcipanfelho

2013. október 7.

Szép intenzív fekete színe van, tartós is, csak sajna nem ,,hegyezi magát" ahogy reklámozták. Idő után eltompul és utána vízvonalra használhatatlan lesz. Én már csak Halloween sminkekhez használom, amikor az egész szememet be kell festenem feketére. Nagyon nagyon tartós, alig tudom lemosni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

jane79

2013. március 31.

Kettő is van nekem, egy bordó meg egy fekete. Én csak szemkihúzásra használom és nekem tökéletesen bevált. Akciósan egy ezresért vettem darabját. Kár,hogy csak pár színben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

adabloggerina

2012. október 24.

Nekem a sötétkék volt meg, de csak negatívumot tudok róla elmondani. Egyáltalán nem pigmentált, foltosan fed. Kenődik, elmászik a szemhéjon. Nap végére pedig szinte semmi sem marad belőle. Szerintem totális pénzkidobás. Még egy csillagot sem érdemelne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.