Oriflame  Beauty Studio Artis Korrektor

Oriflame

Oriflame Beauty Studio Artis Korrektor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: stiffi90, Módosítva: 2021. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők

A komplex fényvisszaverő részecskéinek hatására a finom vonalak és a bőrhibák kevésbé látszanak, és a hajszálerek szinte láthatatlanná válnak. Tökéletes, természetes hatást eredményez. Könnyű, hidratáló formulája kényelmes viseletet és hibátlan fedést biztosít.

Kiszerelés: 10  ml

micujs66

Korcsoport: >54
2019. október 2.

Jól lefedte a foltokat az arcomon, elégedett vagyok vele, természetes a színhatás a bőrömön. Jó választás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 2.

Jucuus

2019. február 19.

Nem sok hatása van, felkenve mintha semmi nem lenne a bőrömön, sajnos. :/ Az állaga, színe, kezelhetősége pedig nagyon tetszik.

Update: kezdem megszeretni. :D valahogy mostmár jobban működik, mint eddig!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Update: kezdem megszeretni. :D valahogy mostmár jobban működik, mint eddig!

Adnilem

2013. október 3.

A szemem alatti karikákra vettem. Fura a hatása, mert mikor felkenem soknak látszik, aztán olyan, mintha illeszkedne a bőröm színéhez és hirtelen eltűnik (az alapozója is ilyen hatású). Viszont most néztem az összetevőket! :O 2 féle szilikon? Ennek annyira nem örülök, ezért csak 4 csillag.

Van aki 2-3 rétegben viszi fel? El nem tudnám úgy magamon képzelni 3 rétegben. Pont az a jó benne, hogy vékony és láthatatlan, mégis eltűnnek a karikák. Pattanásra, bőrhibára én krémesebb, sűrűbb terméket használnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 3.

2013. augusztus 23.

Ez egy nagyon jó korrektor és gyakorlatilag az első, amivel a számat is le tudom alapozni, mivel világosabb színek állnak nekem jól, mint a szám színe, de az arcomon bárhol tökéletes, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

doee77

2013. április 18.

Nekem klasszul bevált, főleg szem alatti karikákra és kisebb egyenetlenségekre, de inkább egy specializált alapozónak mondanám, mint korrektornak. Erősebb problémára mindenképpen 2 rétegben kell, és pl. pattanásokra semmit sem ér, nem fed pöttyszerűen egy helyen. A színe szép, természetes, nagyon jól egybeolvad a bőrszínemmel. szépen lehet rá sminkelni. A legvilágosabb árnyalatot használom, mivel, bár nincs hó-bőröm, a sötétebb korrektoroktól mindig foltosnak tűnt az arcom. Az összetevőivel nem annyira, de összességében meg vagyok elégedve vele, ár-érték arányban jó és szépen használható termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

Timi92

2013. április 13.

Én smink könyvben olvastam hogy a korrektor jó szemhéj alapnak, és volt egy maybelline korrektorom erre a célra, az nagyon jól ellátta ezt a funkciót, így amikor elfogyott gondoltam rendelek egy hasonló árkategóriásat az oriflameből, de őszintén szólva nekem ez nem jön be annyira...Valamiért olyan semmilyen..ez most hülyén hangzott, de szerintem nem nagy szám a fedése, kicsit mintha fénylene is...és hát szemhéjra nem ajánlom, mert nagyon összegyűlik a szemfesték (mondjuk nem is arra való, szval ezért nem szólhatok egy szót sem). Bőrhibákra talán annyiból jó, hogy a lágy textúrája miatt nem látszik a bőrön hogy korrektor van rajta, inkább csak mintha egy világosabb alapozó lenne (szerintem). Viszont nekem a szemem alatt hajlamos "beleülni" a kis nevető ráncba. Az összetevői, mint a legtöbb oriflame terméknek, ennek sem valami meggyőzőek. Különösebb bajom nincs a termékkel, viszont annyira nem győzött meg hogy megmaradjak nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

tittus

2013. április 6.

Nem rossz ez a korrektor, bár nekem kicsit erősebb fedésre lenne szükségem a szemem alá például. Elsőre a legvilágosabb árnyalatot rendeltem, de az annyira világos volt, hogy semmit sem fedett+nem is illett a bőrömhöz, így kicseréltettem mediumra. Ez már egy fokkal jobb, de én még mindig világosnak találom, pedig nincs sötét bőröm. A tónusa rózsaszínes, ami nekem pont nem jó, mivel sárgás tónusú a bőröm, viszont szerencsére nem látszik, miután felkentem az alapozót. Valóban minimum 2 réteg kell belőle, hogy fedjen, és tényleg van valami különleges "fényvisszaverő" hatása, viszont a szemem alatt beleül a redőkbe :/. Én könnyen fel tudom vinni, vagy ecsettel szoktam, vagy az ujjaimmal. Végülis nem rossz, akciósan szerintem megéri kipróbálni, mert elég sok van benne, de nekem mégsem az igazi :/.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

nkatika

2013. február 12.

Nem sikerült meggyőződnöm, hogy jó-e ez a korrektor nekem, avagy sem. Attól is függ, milyen alapozót használok előtte. Talán egyetlen alkalom volt, amikor sikerült befednie a szükséges területet, ahogy előttem írták, egy rétegben nem hatásos. Szerintem ez volna elvárható egy korrektortól. Állaga nagyon folyós, ecsettel szoktam felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

stiffi90

2013. január 22.

Eleinte nem tetszett, aztán kitapasztaltam a használatát és nagyon megbarátkoztam vele. Ütögető mozdulatokkal kell felvinni. A fedése nem erős, ezért 2-3 rétegben viszem fel, így hatásosan kendőz, de abszolút láthatatlan és természetes a fedése. Ami külön pozitív pontot érdemel, hogy nem érzem, hogy a bőrömet elfojtaná.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

mariann33

2012. július 12.

Kimondottan szem alá vettem meg,és arra tökéletes szerintem!Nem is beszélve a kiszerelésről-10ml.-ami igen soknak mondható egy korrektornál,ráadásul az ára is igencsak baráti,mondhatni olcsó,ha mindent összevetek.Nagyon jól eldolgozható,az árnyalatoknál nem nagyon lehet mellényúlni,hisz én "light"-ot rendeltem,de valamiért "dark" jött,és még szerencse,hisz ez pont a legjobb.Biztos,hogy újrafogom venni,csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.