Oriflame

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. április 18.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrtípus:   Száraz

Fixálja a sminket. Ultra finom részecskékből álló porpúder, amely tökéletesen illik minden bőrtípushoz. Rögzíti a sminket, mattítja a bőrt és hibátlan bőrfelszínt biztosít. Fényvisszaverő Illuma Flair™-komplexet tartalmaz, amely természetes, hibátlan megjelenést nyújt, bármilyenek is legyenek a fényviszonyok.

barbonca

2017. június 7.

Annyira porzik, hogy akármilyen keveset teszek fel a spec. ecsettel, akkor is olyan poros lesz nap felére a szemüvegem, mintha egy porviharon sétáltam volna át. Átfénylik a bőröm, és holt sápadt leszek tőle, pedig az alapozóm színe megfelelő. Többször újra vettem, de visszatértem a kőpúderekhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

ntnt

2016. december 17.

Nagyon szeretem. Sokáig elég, az ára is jó, főleg ha akciósan sikerül megvenni. Tartósan fixálja a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

Vanda234

2016. június 6.

Nagyon rossz...
Porzik, ha kis mennyiseget viszek is fell akkor is hulla leszek.
Matít az egy dolog de vagy 4x ujbol kell neznem a nap folyamán,mert lepereg a frncba.
Nagyon rossz termék számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

Nagyon rossz...
Porzik, ha kis mennyiseget viszek is fell akkor is hulla leszek.
Nagyon rossz termék számomra.

danyadi77

2016. május 15.

update: mostanában megint használom, és nincs semmi bajom vele...nem tudom, régen mit csináltam, hogy hullára meszeltem vele magam. Jó kis púder ez, csak figyelni kell a mennyiségre valószínűleg.

Én annyira nem vagyok oda érte. Bár tudom, hogy áttetsző, és bár nem használok túl sokat, "hulla" színű leszek tőle, pedig világos bőröm van. Úgyhogy vettem egy világos színű púdert, de néha azért ezt is használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

JuditM

2015. november 20.

Nekem nagyon nem jött be. Már egy éve küzdök vele, próbálgatom ilyen-olyan ecsetekkel, de nem jó. Rátelepszik a bőrömre, a legkisebb mennyiség is meglátszik rajta. Annyira porol, hogy alig látom magam a tükörben. Szóval én feladom vele a harcot :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

Runway

2015. július 16.

Átlátszó púdert kerestem, és mivel anno nem volt nagy kínálat ezen a területen, végül erre esett a választásom. Jó döntés volt! Ígéretéhez híven tökéletesen fixálja a sminket, mattítja a bőrt, bármelyik alapozó fölé tudom használni.
Csak azt sajnálom, hogy tele van parabenekkel ...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Csak azt sajnálom, hogy tele van parabenekkel ...

betyusz123

2014. július 19.

Imádom. Kitűnően mattít, és sokáig fenn marad. Gyönyörű munkát végez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 19.

Imádom. Kitűnően mattít, és sokáig fenn marad. Gyönyörű munkát végez.

danna113

2014. május 12.

Nálam maga a szent grál! Nagyon jó, hpgy átlátszó, illetve hogy nem tömörített púder mert így lehellet-vékonyan felvihető az arcra és nem ad még egy plusz pigment réteget. Egyeylen hibája, hogy kicsi és gyorsan fogy. Ettől függetlenül imádom. Remelém nem szüntetik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

fiorentina914

2013. május 31.

A legjobb púder! Először kicsit féltem tőle, mert így is elég világos az arcom. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hatást érek el vele. Ez az a púder, amivel senki sem tud mellélőni, mert minden arcbőrhöz igazodik. Nagyon jól fixál, mattítja a bőrt. Igaz, hogy nagyon porzik, de hát semmi sem lehet tökéletes. :D Nekem nagyon beváltak a Studio Artist termékei. Csak ajánlani tudom. Ha lehetne több csillagot adnék rá! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Adnilem

2013. május 27.

Nem rossz, de elég hamar "átfényesedik". Az adagolása sem a legtökéletesebb, nálam pl. nagyon sok ragad rá az ecsetre, amit utána nehéz lerázni róla, ha pedig ezután az arcomra rakom a fele lehullik a ruhámra az ecsetről (mondjuk ez lehet, hogy az ecset hibája, de más púdernél nem tapasztaltam). Egynek jó volt, de nem hiszem, hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491