Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CocoSunrise, Módosítva: 2020. július 10.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők

A púder természetes bronz és csillámló mézszínű árnyalatai ragyogóvá és kifinomulttá teszik az arc bőrét. Minden bőrtónusra ideális.

drica

2014. szeptember 23.

Most vásároltam meg, még csak néhányszor használtam, de megbízhatóan színez és nem lesz maszkszerű az arcom tőle. Kellemes, nap-csókolta szín. :) A csillámokat viszont nem értem... :(
Update:
Bő 9 hónap alatt fogyott el a tégely. A szerelem még tart, sőt el is mélyült. Most gyorsan rendeltem egyből két darabot. Az oriflame-nél sosem lehet tudni, mikor vonnak ki egy sikeres (nekem legalábbis nagyon bejövős) terméket. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Update:

mariann33

2013. október 18.

Alaposan utánaolvastam,mielőtt megrendeltem,tehát nagyjából tudtam,hogy mit várjak,és azt is kaptam,sőt,még jobb is,mint gondoltam!Azonnal "leporoltam"ecsettel az arany csillámokat,amik csak csíkban díszként szolgálnak,mivel én a mattsága miatt vettem ezt meg.Számomra ez a tökéletes barnító egyenlőre.Nem csillog,nem fénylik,a színe barna,és nem sárga vagy narancssárga.Lehet csak pirosítóként használni,de az egész arcra használva is teljesen természetes hatása van.Amitől elsőosztályú a termék,hogy nagyon-nagyon finom,puha az állaga,vagyis emiatt pofon egyszerű a használata.Tényleg szuper!
A 16-os kampányban már a mini-katalógusban fog szerepelni(1.499-ft-ért),remélem nem azért mert megszűnik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 18.

Ewyca

2013. június 18.

Nagyon szép bronzosító,sőt majdnem a legszebb ami neked volt eddig,viszont:
a megtévesztés miatt le kell vonnom 2 csillagot!Azért vettem meg,hogy egy enyhén aranyló csillámos bronzosítóm legyen az enyhén lebarnult arcomra,viszont az első pár használat után kiderül,hogy őfelsége bizony matt,csak a köntöse csillogott..Gyönyörű matton is,de mattom már van,csillámosat kerestem,ezért ér a csalódás,amúgy aki matt bronzosítót keres,szerintem az imádni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

Nagyon szép bronzosító,sőt majdnem a legszebb ami neked volt eddig,viszont:

Domi

2013. május 28.

Gyönyörűen hat az arcon én ecsettel viszem fel és szerintem nagyon megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 28.

Gyönyörűen hat az arcon én ecsettel viszem fel és szerintem nagyon megéri :)

CocoSunrise

2012. augusztus 19.

A kedvenc matt bronzosítóm. Nem csillámló, mint ahogyan leírják ill. a csillámok gyorsan lekopnak a termék tetejéről, nekem mondjuk ez nem volt csalódás mert tudtam előre mit várhatok, olvasgattam véleményeket a neten... Nagyon sokat használtam a nyáron. Hát az összetevői nem gyönyörűek, de tőlem megkapja a 4 pontot, nagyon is megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.