Oriflame

Ár:   799 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effi, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Extra védelem és hidratálás a kéz bőrének ápoltságáért

A természet kincseinek hatékonysága ihlette a kézkrém megalkotását. Természetes, E-vitaminban gazdag homoktövisolajat tartalmaz, amely fiatalosabbá teszi a száraz bőr megjelenését, hidratáló és tápláló hatása van. Védi és puhábbá teszi a kézbőrt, visszaadja természetes szépségét.

Ttimii

2019. október 15.

Ajándékba kaptam, nagyon örültem neki, de sajnos nem hozta a várt hatást. Az illatával és az állagával nincs gond.
Ám nem igazán hidratálja a kezem, nagyjából óránként kenem és száraz marad.
Ezért csak 5/3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Ám nem igazán hidratálja a kezem, nagyjából óránként kenem és száraz marad.
Ezért csak 5/3

Szofi1101

2019. április 29.

Az illata nagyon tetszik, nem a legjobb oriflames kézkrém, de egyáltalán nem is rossz, esténként szoktam használni, lefekvés előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

NovErke

2019. április 15.

Kb. 1 hete használom, elfogyott a szeretett Avon Care kézkrémem, és mivel úgy jött ki a lépés, hogy ez gyorsabban jött meg, meg egyébként is szemezgetek már vele egy ideje, így megrendeltem. A homoktövis fogott meg benne, ez egy nagyon jó összetevő, valamint a cuki narancssárga, bogyós tubus. Ami egyébként nem túl praktikus ilyen cseles krém tárolására. Ugyanis mire megfogod a kupakot, hogy visszatekerd, az öledbe pottyan az összes krém. Jobb lenne olyan pattintós kupak mint ami az Avonoson van újabban. Eléggé vizes állagú, így könnyen kicsúszik az ember kezei közül, ha már kinyomtam, egyből szét is kell kenni. De a hígsága ellenére valahogy mégis van benne cucc, mert nagyon szépen puhítja a bőrömet. Szerencsére gyorsan be is szívódik, anélkül, hogy zsírosítana, így akár az irodában is tudom használni. Az illata pedig Isteni. 4*, továbbra is az Avonos a kedvenc, viszont nem bántam meg a vásárlást, alkalom adtán talán még fogok is belőle rendelni máskor is, jó ár-érték arányú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Liara0826

2019. április 5.

Az oriflame termékekkel egyébként is elfogult vagyok, nagyon szeretem őket, de sajnos elég drágák nekem, akciósan szoktam vásárolni a termékeket de sokszor úgy is sok. A kézkrémből már legalább 5-ször vásároltam, akciósan 400 talán ami nem vészes. Nagyon szeretem az illatát és nagyon szeretem amiben van homoktövis. Én szívesen használom testápolóként is. Szerintem megéri, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Kencifice

2019. február 6.

Jó illata van. Valóban erős, de szerintem hamar elillan. Hidratálás... hát, valamit érzek a kezemen. Inkább csak felszínes hidratálás. Arra jó, hogy ne érezzem full száraznak a tenyerem, kézfejem. Akciós áron vettem, úgy megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

ALettah

2019. január 15.

Borzasztóan erős, fejfájdító szaga van, a hidratáló hatása pedig nulla. Ez már a második Oris kézkrém, ami nagyon nem jön be, azt hiszem, többet nem próbálkozok velük. Az akciós árát sem éri meg, szinte minden kézkrém, amit valaha próbáltam, jobb nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

TRMoni78

2019. január 12.

Nekem egyáltalán nem vált be, hidratálás és táplálás helyett csípte a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Nekem egyáltalán nem vált be, hidratálás és táplálás helyett csípte a bőröm.

eilthyr

2018. november 25.

nagyon tetszik az illata! emiatt érdemes kipróbálni!
ez inkább egy "vizes" és híg krém, nem tömör és "zsíros" (simán lecsúszik, "elmászik" a bőrömön, ha nem kenem el alaposan). szerintem az enyémnél szárazabb, kifejezetten szomjas bőrre való. alkalmilag szeretem és szoktam használni, inkább tavasszal-ősszel, télen kevésbé jó nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

nagyon tetszik az illata! emiatt érdemes kipróbálni!

zdoreebaba

2018. október 26.

Isteni finom illata van. Tényleg homoktövises. Akár a homoktövises párna sütemény. Az is isteni! Szenzációs termék! Állagában egyáltalán nem zsíros, épp hogy kicsit krémes, inkább vizesebb állagú. Gyorsan beszívódik és kellemes érzetet hagy a bőrön. Szerintem ez egy átlagos kategóriájú kézkrém. Inkább napközben használom. Jól segít a kiszáradt bőrön, tökéletesen ápolja, puhítja a kézbőrt, bár akinek extra száraz bőre van annak inkább erőseb krémre lesz szüksége. Engem 100%-osan megnyert. 400 forintért pedig ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

cicagerinc

2018. október 12.

Nagyon kellemes az illata, sőt, mondhatnám, hogy fantasztikus. Nekem nagyon bevált, jól hidratál, könnyen el lehet oszlatni, szépen beszívódik és nem hagyja kiszáradni a kezem. Vagy ha már kiszáradt, akkor is jól segíti a gyógyulást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Ethylhexanoate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Myristic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Propylparaben, Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0