Oriflame

Ár:   799 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effi, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Extra védelem és hidratálás a kéz bőrének ápoltságáért

A természet kincseinek hatékonysága ihlette a kézkrém megalkotását. Természetes, E-vitaminban gazdag homoktövisolajat tartalmaz, amely fiatalosabbá teszi a száraz bőr megjelenését, hidratáló és tápláló hatása van. Védi és puhábbá teszi a kézbőrt, visszaadja természetes szépségét.

Timi0102

2020. június 19.

Az illata nagyon finom és gyorsan beszívódik. Viszont ha valakinek tényleg száraz a keze, akkor nem ez lesz a legjobb termék számára. De egy kis napközbeni hidratálásra pont megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Bttmlnd

2020. június 19.

Az illatát imádom, nagyon jól hidratál és hamar beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Az illatát imádom, nagyon jól hidratál és hamar beszívódik.

veci

2020. június 17.

Napközbeni használatra alkalmas, mert gyorsan beszívódik, de nekem picit vizes az állaga, hasonlóan más olcsóbb Oriflame-es kézkrémekhez. Ha nagyon ki van száradva a kezem, akkor nekem az ilyen vizes krémek néha csípik a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Adwoa

2020. február 25.

Nagyon megszerettem, én testápolóként (is) használom).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Nagyon megszerettem, én testápolóként (is) használom).

Ramada86

2020. február 25.

Nem akarom elhamarkodni mert még csak 2-er használtam, de ez az eddigi legjobb kézkrém amit használtam.
Tetszik az illata, és nagyon gyorsan beszívódik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 25.

Tetszik az illata, és nagyon gyorsan beszívódik

Angyalka94

2020. február 10.

Elég jó kis krém, jól teszi a dolgát, kellemes az illata. Akciósan megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Elég jó kis krém, jól teszi a dolgát, kellemes az illata. Akciósan megéri.

Ttimii

2019. október 15.

Ajándékba kaptam, nagyon örültem neki, de sajnos nem hozta a várt hatást. Az illatával és az állagával nincs gond.
Ám nem igazán hidratálja a kezem, nagyjából óránként kenem és száraz marad.
Ezért csak 5/3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Ám nem igazán hidratálja a kezem, nagyjából óránként kenem és száraz marad.
Ezért csak 5/3

Szofi1101

2019. április 29.

Az illata nagyon tetszik, nem a legjobb oriflames kézkrém, de egyáltalán nem is rossz, esténként szoktam használni, lefekvés előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

NovErke

2019. április 15.

Kb. 1 hete használom, elfogyott a szeretett Avon Care kézkrémem, és mivel úgy jött ki a lépés, hogy ez gyorsabban jött meg, meg egyébként is szemezgetek már vele egy ideje, így megrendeltem. A homoktövis fogott meg benne, ez egy nagyon jó összetevő, valamint a cuki narancssárga, bogyós tubus. Ami egyébként nem túl praktikus ilyen cseles krém tárolására. Ugyanis mire megfogod a kupakot, hogy visszatekerd, az öledbe pottyan az összes krém. Jobb lenne olyan pattintós kupak mint ami az Avonoson van újabban. Eléggé vizes állagú, így könnyen kicsúszik az ember kezei közül, ha már kinyomtam, egyből szét is kell kenni. De a hígsága ellenére valahogy mégis van benne cucc, mert nagyon szépen puhítja a bőrömet. Szerencsére gyorsan be is szívódik, anélkül, hogy zsírosítana, így akár az irodában is tudom használni. Az illata pedig Isteni. 4*, továbbra is az Avonos a kedvenc, viszont nem bántam meg a vásárlást, alkalom adtán talán még fogok is belőle rendelni máskor is, jó ár-érték arányú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Liara0826

2019. április 5.

Az oriflame termékekkel egyébként is elfogult vagyok, nagyon szeretem őket, de sajnos elég drágák nekem, akciósan szoktam vásárolni a termékeket de sokszor úgy is sok. A kézkrémből már legalább 5-ször vásároltam, akciósan 400 talán ami nem vészes. Nagyon szeretem az illatát és nagyon szeretem amiben van homoktövis. Én szívesen használom testápolóként is. Szerintem megéri, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Ethylhexanoate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Myristic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Orange 4 / CI 15510
Tartósítószerek: Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Propylparaben, Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0