Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2020. április 6.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő csokoládéillattal

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Szityike

2018. október 5.

Nagyon kellemes illatú habfürdőt lehet vele készíteni. A téli időszak szuper aromája: édes, csokis, vaníliás beütéssel. Nagyon szerettem, amíg el nem fogyott! Ajánlom minden csokis illat kedvelőnek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

bubilany

2017. november 22.

A tusfürdővel és a kézkrémjével együtt vettem , és nekem nagyon bejött egy a csömör csoki illat. Viszont sajnos tényleg nem olyan vadul habzik mint a többi habfürdő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

SzTellsIt

2016. október 27.

Egyáltalán nem habzik és nagyon tömény az illata---a flakonban, a vízben mintha ott sem lenne. Sokat vártam tőle, mert szeretem a csokis dolgokat, de sajnos egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

HuAnita

2016. március 29.

A flakonban nagyon jó, csokis illata van, de a vízben már ez sajnos nem érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

anna09

2016. január 26.

Imádom az illatát! Sajnos a fürdővízbe kevésbé érződik és a bőrön sem marad, de magába a flakonba annyira csokoládés illata van, hogy összefut a nyál a számban!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

lenlilla0924

2016. január 25.

Szabályosan büdös, és nem habzik, nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Szabályosan büdös, és nem habzik, nagy csalódás volt.

Macsek12

2015. július 11.

Jó kis fürdőhab ,jó az illata csak azt nem szeretem benne ,hogy elszínezi a vizet és nem habzik fel olyan nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

ladri

2015. május 25.

Nagyon szeretem, hogy ilyen csokis, csak kicsi a flakon, hamar elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Nagyon szeretem, hogy ilyen csokis, csak kicsi a flakon, hamar elfogy.

TheGirl

2015. április 12.

Én nagyon nem vagyok megelégedve vele. Az illatát nem bírom elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

Én nagyon nem vagyok megelégedve vele. Az illatát nem bírom elviselni.

pbetti97

2015. március 28.

Sajnos elég kevés van benne,de szerencsére jól habzik,így nem kell belőle sok.Az illata annyira nem nyerte el a tetszésemet,nagyon mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Narancssárga.