Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. október 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

pH-semleges tusolózselé, amelyet átjár a csokoládé fenséges aromája. Gyengéd formulája puhítja és tisztítja a bőrt.

Kiszerelés: 200 ml

bubilany

2017. november 22.

Kézkrémjével együtt vettem, nekem nagyon tetszett. Kicsit brutál csoki illata volt, de nagyon imádtam. Sajnos le kell vonnom egy pontot mert kicsit szárított :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Enne

2017. június 21.

A kézkrémmel együtt szereztem be évekkel ezelőtt, de ha jól emlékszem, csak nemrég dobtam el a flakonját, miután nagy keservesen más tusfürdővel vegyítve azt hiszem, el tudtam használni. Önmagában szárított, és minden csak csoki illatot nem hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

CataKatinka

2015. október 19.

Régebben szerettem, aztán valamiért meguntam, a félig tele tubus most ott pihen a szekrény alján, így utólag már egy kissé tömény az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 19.

ladri

2015. május 25.

Szeretem az illatát, alapjában véve elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Szeretem az illatát, alapjában véve elégedett vagyok vele.

rena96

2015. február 11.

Az illata klassz, bár annyira nem emlékeztet csokira :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 11.

Az illata klassz, bár annyira nem emlékeztet csokira :D

KrisztiP

2014. augusztus 14.

Nagyon finom és tartós illata van. A sárga színe először kicsit megijesztett. Jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Minnesota

2014. március 2.

Az illata kissé mű, de nem szárít és sokáig érzem a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 2.

Az illata kissé mű, de nem szárít és sokáig érzem a bőrömön.

cicu10

2014. február 9.

Jól habzik, illata is kellemes, tartós. Nem szárítja a bőröm, puhává teszi! Kiváló!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 9.

cicaslany91

2014. január 14.

Nagyon jól habzik, viszont az illata nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Nagyon jól habzik, viszont az illata nem túl tartós.

joey222

2013. december 5.

Jól habzik, sokáig elég volt, ezért 4 csillag. Az illatát eleinte nagyon szerettem, de besokalltam tőle, kicsit mű, kicsit sok; és nem tartós. Nem igazán hidratát, de viszonylag jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Narancssárga.