Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2012. április 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Kremcica

2017. december 12.

A parfümje mellé kaptam anno. Jól hozta annak az illatát bár maga a parfüm se lett kedvenc. Nem túl folyós nem túl kemény állagú. Hidratálásban nem a legjobb, valahogy a parfümtestápolók nem tudják hozni a hatást, de nyárra elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

nikus23

2013. július 12.

Nekem bevalt, jo az illata es sokaig lehet erezni, jol hidratal, csak ajanlani tudom es foleg nyaron nagyon jo,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

treszi92

2013. március 1.

Nagyon jó illata van , jó krémes, soká érzem a bőrömön használat után , nekem soká kb félévig kitartott, ugy hogy néha még a hugom is használta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

karakumsivatag

2013. január 27.

A parfümje az egyik kedvencem . A testápoló is finom illatú és az illatot tartósnak is találtam. Több parfümös testápolót is kipróbáltam az Oriflame-től és azt vettem észre, hogy nemcsak az illatban térnek el, hanem az összetevőkben is. Például a megszünt Serene testápoló nagyon jól hidratált, de a Dancing Lady testápolója már nem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3