Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

A Discover Bali illata: vizes, zöld jegyek, egzotikus virágok és az érzéki lótuszvirág aromacsokra.

Kiszerelés: 250 ml

Ella

2018. július 30.

Imádtam az illatát, de állandóan viszketett tőle a bőröm. Most, hogy ránéztem az összetevőire, már tudom, hogy miért. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

zdoreebaba

2016. január 20.

Ránézek a csomagolására és egyből úgy érzem magam, mintha egy tengerparton üdülnék... csodálatos érzés! Az illatát kimondottan szeretem: vizes, citrusos, virágos illat. Engem egy picit szárít, de testápolóval orvosolható ez a fajta probléma. Kedvenc nyári tusfürdőim egyike, a Discover Brazíília tusi mellett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Ercsus

2015. július 2.

Szerintem a Discover termékcsalád egyik legjobb tagja. Jól habzik, nem irritál és nem szárít, valamint az illata valami isteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

ladri

2015. május 25.

Nagyon szeretem az illatát, igazi nyári illat. Többször újra vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Nagyon szeretem az illatát, igazi nyári illat. Többször újra vettem.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Zöld)