Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

A Discover Brazília illata: a guarana érzéki illata, a zöld citromfű és a pézsma pazar aromája.
Élénkítő hatású tusfürdő, melynek frissességét a Brazíliából származó guarana gyümölcs adja.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

incifinci28

2020. április 14.

nagyon jó illata van, elvarázsolt azonnal. jól habzik,nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

nagyon jó illata van, elvarázsolt azonnal. jól habzik,nem szárít.

Ella

2018. július 30.

Nagyon imádtam az illatát és nem irritált, viszont most nézem, hogy elég csúnyácskák az összetevői. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

anikoklmn

2018. május 29.

szerintem minden rokonságban van egy oriflame/avon fan....aki ajándék gyanánt elárasztja a termékekkel a környezetét. hát minket sem kímélnek. igazából nem bírom őket, az illatuk csábító tud lenni, kb az első újságban dörzsölős illatpróbáig. Azonkívül, hogy szárítják a bőrt semmilyen hatást nem tudott kiváltani. 50l testápolót kell utána felkenni, hogy elviselhető legyen a nap további része, és pont emiatt utálom. a gyerekek habfürdő gyanánt szokták elpacsmagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Annuss

2017. augusztus 15.

Az illata egekbe emelő. De komolyan. És hogy még fürdés után is érzem a bőrömön ahhh. Ami még nagyon tetszik benne, hogy rendkívül habzik. Elég kevés is belőle. Nekem nem okozott semmilyen irritációt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

JudithBeauty

2015. október 29.

Nagyon kellemes, "zöld" illat, frissítő hatású, főleg nyáron. Kár, hogy hamar elfogy, mert a jó habzáshoz nagyobb mennyiséget kell használnom. Az összetevőiben elég sok a "piros pötty", de nekem nem okozott irritációt. Azonban a Discover családban a Sicilia (sárga) jött be jobban. Négy csillagot azért adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

niki33

2015. augusztus 2.

Pont ma fogyott el, úgyhogy gyorsan írok is róla. Sohasem rendeltem még az Oriflame-től Discover...sorozat tusfürdőt, főleg nem egyből 400 ml-t.
A múltkori katalógusban pont ez volt akciós, jöttek a melegek, gondoltam jó lesz. Nem bántam meg. Nagyon jó nyáron ez a zselés állag, könnyű eloszlatni a bőrön, az illata egyszerűen pazar! És tartós. Alapból a nagy kiszerelés sokáig elég lehet, én a meleg miatt 1 hónap alatt elhasználtam. Biztosan újra fogom venni, ő az új kedvenc:-))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

HN15

2015. február 21.

Nekem nagyon bevált,nagyon tetszik az illata biztosan újraveszem nyárra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

Nekem nagyon bevált,nagyon tetszik az illata biztosan újraveszem nyárra :)

zdoreebaba

2015. február 1.

Édeskés illata van, ami a leírásban szereplő guarana gyümölcsnek köszönhető. Gél állaga van, jól habzik. Hidratálása nem a legjobb, engem egy kicsit szárít is. Télen használtam és a nyaralásokat, a meleg nyári napokat idézi elő ez a tusfürdő. Egy igazi brazíliai utazás, ezért is szeretem az Oriflame Discover termékcsaládjait. Mindig azt az élményt nyújtják, amire az ember vágyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

TheGirl

2014. december 27.

Ahogy a szappannak az illata, úgy a tusfürdőé se tetszett, bár talán ez még émelyítőbb, mint a szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 27.

krémparádé

2014. november 3.

Semmi köze nem volt a katalógusbeli illathoz, ezért csak a szappant tartottam meg a szettből, az érdekes módon sokkal intenzívebb illatot árasztott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Zöld)