Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: musume, Módosítva: 2013. április 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolás

Ella

2018. július 30.

Imádtam, jó kis radír volt és az illata... Mennyei!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Imádtam, jó kis radír volt és az illata... Mennyei!

Babakalacs

2016. július 30.

Ajandekba kaptam es imadom. Az illata gumicukorra emlekeztet, az allaga eleg suru es geles es a szemcsek pont jok. Sima es puha es nagggyon jo illatu vagyok tole. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

fomnaba

2014. május 5.

Elég jó áron jutottam hozzá, tetszik az ananász illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Elég jó áron jutottam hozzá, tetszik az ananász illata is.

ildikolo

2013. július 7.

Már az első használatkor beleszerettem. Elég sűrű és nagyon szemcsés az állaga,szerintem ilyen az igazi,jó testradír! Az illata mennyei,főleg nyáron! Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

fiorentina914

2013. május 31.

Én egy kicsit csalódtam benne. A katalógusban teljesen más illata volt. Kicsit sok az ananász. De ezt leszámítva nagyon jó. Nagyon finom, gyenge radír. Én minden nap használom ( a többi radírt egy héten 1x ). Jól tisztít, frissít és az illatát hosszú ideig érezni. Igaz, hogy vannak nála jobb radírok is ebben az árkategóriában, de azért nem bántam meg, hogy megrendeltem! :) Nyárra ez pont megfelel :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

cutecurly

2013. május 19.

Nagyon szeretem. Jól tisztít és mennyei az illata. Kiváló kis radír. Fogok még rendelni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.