Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: musume, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

fokyandi

2019. szeptember 23.

Nagyon szeretem a tengervizes trópusi illatokat - na ez olyan. Imádtam használni, nem szárította a bőröm, utoljára már a nagy 750 ml-es kiszerelést vettem, de sajnos az is hamar elfogyott. Kár hogy már nem gyártják, újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Ella

2018. július 30.

Ha nem lenne tele parabénekkel, megadnám az öt csillagot, de így csak 4. Pedig minden más tekintetben szuper tusfürdő volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Sarene

2017. április 3.

Szerettem, sajnos nem kapható már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Szerettem, sajnos nem kapható már.

ladri

2015. május 25.

Nagyon szeretem az illatát, igazi nyári illatú, már a 3.-at vettem, nagy kiszerelésben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

krémparádé

2014. november 3.

Nagyon fincsi, ananászos, még a nászútra is magammal vittem a teljes kiszerelést, hogy tusolás közben is érezzem az exotikumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

csuta

2014. július 4.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Már nem tudom hanyadikat használom. Jó illata van, jól habzik. Sokáig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

o.erika25

2014. április 27.

Kedvenc nyári tusfürdőm, hűsít és friss az illata. Tartalékoltam belőle nyárra, mert kivonják a forgalomból. Kár érte...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

berka

2013. október 26.

Nagyon jó az illat! Már többször rendeltem és még fogok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

Nagyon jó az illat! Már többször rendeltem és még fogok is.

trisztan

2013. augusztus 25.

Az egyik kedvenc illatom z Oriflame tusfürdők közül. Elég híg, hamar fogy, de ez a család többi tagjára is jellemző. Akcióban viszont tényleg megéri kipróbálni, kellemes illata sokáig megmarad a bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Gabcsu

2013. augusztus 15.

Finom illata van, elhozza Hawaii-t a fürdőszobába.^^, Olcsó is, meg kellemes is. :) (Azért csak 4 csillag mert a Taj Mahal verzióját jobban szeretem.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.