Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

A Discover Párizs illata: egy érzéki illat a tejkaramella és a vanília édes aromájával, és a levendula romantikus illatával.

Kiszerelés: 250 ml

virag004

2018. november 21.

Nagyon jó illata van, jól tisztít, jól habzik, csak pozitívat tudok róla mondani, de azért nem csodaszer ezért a 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Ella

2018. július 30.

Nagyon szerettem az illatát, de iszonyatosan irritálta a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Nagyon szerettem az illatát, de iszonyatosan irritálta a bőrömet.

Chata83

2018. március 8.

Az én bőrömet nem szárított, kellemes az illata, ami levendulás tusfürdőkben ritka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Renike45

2016. november 9.

Nem valami tartós, de az illati finom én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

Nem valami tartós, de az illati finom én szeretem.

RimmelAthen

2016. május 3.

Nagymamámé de nem tudtam nem kipróbálni a csomagolása miatt. Az illata kellemes, nem túl tolakodó de estére pont elfér. Viszont egyáltalán nem marad meg az illata, már mikor törülköztem, akkor sem volt illata különösebben a börömnek. Utána rögtön testápolóztam, így nem tudom, hogy mennyire szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

Sisszy

2016. január 15.

Csomagban vettem a radírozó (?) tusolózselével és a szappannal. Az illatával nekem nincs különösebb bajom, számomra kellemes. Talán ez is az egyetlen pozitív tulajdonsága. A bőrömet szárítja, extra hidratálás szükségeltetik utána. Alig várom, hogy elfogyjon (bár úgy nehezen fog, hogy alig nyúlok érte esténként :D), biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

peto.kittus

2015. november 8.

Kecsegtető külső, leírás.. "egy érzéki illat a tejkaramella és a vanília édes aromájával, és a levendula romantikus illatával." Meg is vett, de óóó a becsapós.
Kezdjük ott, hogy jó az illata.. azthiszed, aztán van valamilyen fura utóillata ami minden csak nem a leírtak, majd miután lemosod magadról kezdődik a húzódás.. jessszuss, mieez?! SZárítja a bőrt, kicsit.. nagyon.. úgy féligmeddig..
Abszolút csak az egyszer megrendelhető és kipróbálható kategória, semmiképpen sem újravevős..
Csak azért két csillag, mert Párizsos.. meg lila..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Csak azért két csillag, mert Párizsos.. meg lila..

jegaevi

2015. szeptember 20.

Borzasztóan szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Borzasztóan szárítja a bőrömet.

ladri

2015. május 25.

Nagyon szeretem, jó az illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Nagyon szeretem, jó az illata is.

Bettu

2015. május 17.

Tetszik ez a géles állag, az illata sem rossz.nagy kiszerelésben megéri,kicsivel 1000 forint alatt szoktam venni a 750 ml-eset.viszont szerintem egyeltalán nem habzik, inkább csúszik, ahogy kinyomom fele már nincs is a kezemben,nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 17.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Lilás piros.