Oriflame

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Izabel, az összetevőket feltöltötte: yoyo85, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

Az intenzíven hidratáló krém táplálja a bőrt, sarkvidéki vörösáfonya-kivonatot homoktövismag-olajat tartalmaz. Természetes olajokkal, E-vitaminnal és esszenciális zsírsavakkal segíti a bőr megújulását. Az eredmény puhább, simább, ragyogóbb bőr. Parabénmentes. Természetes és Fairtrade tanúsítvánnyal.

veci

2020. június 13.

Egy időben csak ezt használtam, szerintem nagyon jó kis krém, viszont intenzív hidratálónak azért nem hívnám. Könnyed, vizes jellegű, természetes illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

majtika32

2020. január 19.

Én szeretem, felkenem, egyből beszívódik, egészségesebbnek érzem tőle a bőröm. Beszívódás közben érzem, hogy kicsit feszül is a bőröm. Én használom a szemzug feletti kis hunyorító ráncaimra is, jelenleg ez csinál vele valamit, ellentétben a szemránckrémekkel. Viszont nem tudom, hogy mit fordítottak el, meg az összetevőket sem értem, ami rajta van kis rózsaszín futó virág olyasmi, mint a szulák, a krém illata is olyan.

Update: megadom az 5 csillagot. Jól hidratál, könnyen beszívódik, nincs csillogó bőr. Újra fogom venni, sőt azon gondolkozok, h kipróbálom a szem környéki krémjét is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

barackvirág

2019. január 9.

A korábbi Oriflame Ecobeauty arckrémet ugyan nem használtam, de összehasonlítva az összetevőket illetve a kommenteket, nagyon hasonló lehet a két krém. A pumpás adagoló valóban képes több krémet kiadni, mint kéne, óvatosan kell bánni vele. Könnyű, természetes (gyógynövényes, de kellemes) illatú krém. Felvitelkor tiszta fehér lesz az arcom, mint amikor naptejet ken az ember, de nagyon hamar beszívódik, és picit ragadós, "matt" érzéssé alakul, aztán finom puha lesz. Kb. egy hete használom, egyelőre semmi 'különös' hatást nem érzek: finoman hidratálja a száraz részeket, de nem zsírosítja a problémásabb területeket. A bőrhibáimmal sajnos egyelőre semmit nem kezdett, de rosszabb sem lett... Egyelőre 4-es, meglátjuk hosszútávon.

Update: fura réteget hagyott mindig a bőrömön, elhasználtam, de nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Update: fura réteget hagyott mindig a bőrömön, elhasználtam, de nem szerettem.

Katashka

2018. április 17.

Nagyon szerettem volna egy olyan arckrémet találni, ami természetes anyagokat tartalmaz, ez a krém pedig pont megfelelő. Szerintem semmi gond nincs a pumpájával, kevés is elég belőle. Az illatát imádom. Nagyon hamar beszívódik, közepesen hidratál. Szárazabb bőrre talán kevés lenne, de mindenképp érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. március 25.

Eddigi legjobb arckrémem. Olyannyira hatásos, hogy elegendő hetente 1-szer alkalmaznom. Az illata is tetszik. A pumpával valóban óvatosan kell bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 25.

yoyo85

2017. július 3.

Én is még az előző verzióba szerettem bele, és örültem, mikor megjelent ez az új. Nekem ezzel sincs semmi bajom. Ha kicsit több kerül az arcra, valóban olyan, mint a napozó krémek, de hipp-hopp beszívja a bőröm. Szeretem, mert nincsenek tőle pattanásaim, nem fénylik az arcom, nem viszket. Már a második van fogyóban, és egyenlőre nem találtam ennél jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Judiit

2017. február 24.

Nem néztem, hogy a csomagoláson kívül mit változtattak a régihez képest. Rendeltem , mert a régi nagyon bevált . Ez borzalom.....
Az illata alapból nekem erős és nem bejövős , émelyítő. Pumpával óvatosan, mert ez hatalmas adagot ad ki egy nyomásra. Na az állag..... a régi kevébé volt folyós. A másik, ez a krém csíp !!!! A régi csöppet sem csípett.
Felvitel. Kenem , kenem és az egész arcom vastagon fehér krémes. Kell egy jó idő mire végre eltűnik a fehérség. Aztán picit tovább masszírozom a bőröm és kukacokban jön le a megszáradó anyag.... Jaaaa.... a rosaceás arcom szinte lángba borult ettől a terméktől.
Mi a francot csináltál Oriflame ?????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 24.

Mi a francot csináltál Oriflame ?????

Antioxidánsok: Vaccinium Vitis-Idaea Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Bentonite 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Vörösáfonya magjából kivonta olaj, mely a CosIng hivatalos funkcióbesorolása alapján bőrkondícionáló, bőrvédő, antioxidáns és bőrpuhító (emolliens) összetevő. Egy az összetevőt áruló cég szerint a vörösáfonya olajnak anti-aging, hidratáló, gyulladáscsökkentő és szövet regeneráló hatása is van.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.