Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2019. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

A krém szinte belülről tölti fel a ráncokat az éjszaka folyamán. A szabadalmaztatott tripeptid-komplex-tartalma fokozza a kollagéntermelődést. Gazdagon található benne hialuronsav, amely reggelre puhábbá, simábbá és rugalmasabbá teszi az arc bőrét.

Kiszerelés: 50  ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gabi79

2013. május 2.

Sajnos, azt kell mondanom, én is csatlakozom a Dinart véleményéhez.Nagyot csalódtam az oriflame arcápolási termékeiben pedig annyira szimpatikusak voltak a katalógusban leírtak szerint és olyan tutinak tüntek,ez a krém konkrétan csípett, mikor ezt mondtam annak akitől vettem azt mondta az jó mert így működik mert dolgozik a krém,előszőr még el is fogadtam ezt a választ de egy idő után annyira zavart,hogy nem hagyott nyugodni.Több kozmetikust is megkérdeztem és mind azt mondta áááá.. az nem jó ne használd tovább..amióta megismertem ezt a krémmániás oldalt azóta teljesen máshogy vásárolom a krémeimet őszintén, nem igazán érdekelnek azok a mellék szövegek amiket rá írnak csak konkrétan az összetétel és rögtön jövök az oldalra utána nézek! IMÁDOM EZT AZ OLDALT akárki hozta létre ez egy nagyon tuti dolog.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 2.

karakumsivatag

2012. december 22.

Éveken keresztül használtam. Nagyon szerettem, de most már valami zsírosabb krémet keresek, mert úgy érzem, hogy a 3D 45 év felett már kevés lesz. Nagyon finom illata van és nem fénylik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 22.

KergePárduc

2012. december 21.

Én nem, viszont anyukám használta. Neki bejött, és látványosan simult azóta az arca. Persze a nagyon mély ráncokat biztos nem fogja pikk-pakk feltölteni, de az apróbb ráncok ellen kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

Napocska

Korcsoport: >54
2012. április 14.

Csak ajánlani tudom, nagyon jó krém, hatásos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. április 14.

Csak ajánlani tudom, nagyon jó krém, hatásos!

Dinart

Korcsoport: >54
2012. február 19.

Az oriflame egy óriási átverés!
A középszerűnél sokkal rosszabb és drága!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. február 19.

Az oriflame egy óriási átverés!
A középszerűnél sokkal rosszabb és drága!

Szép

2012. január 17.

Vártam a hatást de nem történt semmi

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 17.

Vártam a hatást de nem történt semmi

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Methylparaben i I ta I par 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.