Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Pórusösszehúzó és ránctalanító szérum, 2 az 1-ben. Az Ecollagen [3D+]-technológián alapuló készítmény tökéletesebbé teszi az arcbőr megjelenését.

Penge

2018. december 14.

Kb.fél óra míg beszívódik, utána használd a saját krémedet, kicsit zsírosít. Többször is rendeltem , még az Oriflames korszakomban, de mióta az összetevő listát tanulmányozgatom, már semilyen kencét nem használok ettől a cégtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

mLK235

2017. február 18.

Ezt a terméket egyszer próbáltam ki és akkor is csak a kíváncsság és az akciós ára miatt rendeltem meg, rendkívül puhította a bőröm és ezen kívül semmi változást nem tapasztaltam, a ráncokat nem korrigálja, úgy semmit sem csinál a bőrrel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

thimics

2014. március 17.

Zsíros bőrrel rendelkezőknek nem ajánlom. Nekem olyan olajos lesz tőle a bőröm, hogy le kell mosnom egy óra múlva. Olyan érzetem van tőle mint nyáron 40 fokban a hetes buszon....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 17.

ursus

2013. november 14.

Hát ez isteni!!! Nekem sajnos az utóbbi négy évben óriási árkok lettek a homlokomon (gondok, gyász, stb.) de hogy ez milyen jól kisimítja!!!
Reggel és este is használom kb. már 3 hete. Nekem mondjuk normál-száraz a bőröm, így tökéletesen megissza nem sokra rá, hogy rákenem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 14.

pottyke77

2013. május 30.

Anyukám használja és elégedett vele, de ha elfogy nem akar újabbat rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Anyukám használja és elégedett vele, de ha elfogy nem akar újabbat rendelni.

szappanka

2012. február 23.

sógornőm használja, de nem igazán kedveli. és ajándék pattanásokat kapott tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

sógornőm használja, de nem igazán kedveli. és ajándék pattanásokat kapott tőle.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Színezék. Lilás piros.