Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vidamgabica, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló tusfürdő természetes esszenciális olajokkal

Gyengéd formulájának köszönhetően mindennapi használatra alkalmas. Gazdag, krémes habot képez a bőrön. Kondicionálja, puhává és illatossá teszi a bőrt a citrom és a verbena aromájával.

Bőrgyógyászok által tesztelt.

Kriszti1987

2019. március 29.

Katalógusban finom illata volt. Használat közben elmegy kategória, nekem nem igazán habzott, annyira nem vált be. Ahhoz képest, hogy mit ígér, és mit teljesít, szerintem drága. Kb. fél éve rendeltem, a fele még megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

knoemi

2016. december 16.

A csomagolás igényes és szép. Kiadós mennyiség, egy zuhanyzás alkalmával kevés is elég belőle, jól habzik és tényleg hidratál. Az illata nagyon kellemes, a citrom és a verbena tökéletes elegyet alkot. Ajándékba kaptam, de nem szerettem bele igazán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

x

2016. november 13.

Tavaly karácsonyra kaptam egy hármas szettet. A csomagolás és a kis tartó csodásan mutat, és az illata is lenyűgöző, szeretem ezt a kimbinációt (citrus+verbéna). Nyáron tökéletes frissítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

vanillashake

2016. november 9.

Szépen tisztít, és nagyon finom az illata, ami sokáig tart :) Ápolja a bőrt rendesen, így nem kell utána használni testápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Fruzsi95

2016. július 28.

Nagyonnagyon imádom,igazi jó citrom illata vam.
Még zuhanyzás után is érzem.
Nem szárít.
Egyik legjobb citromos tusi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Nagyonnagyon imádom,igazi jó citrom illata vam.
Még zuhanyzás után is érzem.
Nem szárít.
Egyik legjobb citromos tusi.

kobarbika

2016. június 10.

Karácsonyi ajándékként kaptam, azóta tartogattam: sajnáltam elhasználni, mert olyan szép. :-) Az illata nagyon kellemes, frissítő, citrusos. Ugyan gél állagú, de felkenve krémessé válik. Az érzékeny bőrömet nem bántotta, de a testápoló nem maradhat el a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

skin

2016. április 8.

Véletlenül jutottam hozzá, de mekkora szerencse. Soha nem próbáltam más Oriflame tusfürdőt még, de ez nagyon kellemes. A verbéna citrommal amúgyis egy jó párosítás , de így tavasszal még valami plusz energiát is átsugároz a testbe. Nagyon kellemes az illata abszolút nem tolakodó ,nagyon friss, már-már ropogósnak is nevezhetném. Az állaga sűrű 2-3 pumpányi mennyiség elég belőle így kiadós is lesz azt hiszem. Nekem kellemesen hidratálja a bőröm és olyan jókedvem lesz tőle, . Az ára kicsit borsos , de akciósan tmegéri . Én egy kis luxusnak nevezném ezt , mert az érzet amit maga után hagy igazán fensėges. A csomagolása pedig egyszerű,de szép .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 8.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.