Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2013. március 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kíméletes arclemosó, amely eltávolítja a sminket, tonizál és hidratál. Búzavirág tartalma nyugtatja, E-vitamin tartalma hidratálja a bőrt. Minden bőrtípusra ajánlott, nem kell leöblíteni.

jampiangel

2014. február 14.

Sminklemosónak és arclemosónak is használtam, nem csíp, viszont az állaga picit folyékony arclemosónak. Az illatát nagyon szerettem. Mára a termék átalakult, azóta nem olyan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Ms.Cat

2013. július 16.

Nekem is volt ilyenem és nagyon szerettem. Sminklemosónak is tökéletes volt. Sajnos már nem látom a katalógusban.… :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 16.

simintoo

2013. június 1.

Én sminklemosóként használom, arra jól bevált, nem csípi a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

Én sminklemosóként használom, arra jól bevált, nem csípi a szemem.

Zirka

2013. április 19.

Én már nagyon rég nem találom katalógusban ezt a terméket! :( Nagyon szerettem és hiányzik a mindennapjaimban. Nem tudja valaki, hogy egyáltalán kapható-e még?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

janush

2013. január 17.

Leginkább sminklemosónak használom , és annak tökéletesen megfelel. Lehozza a vízálló spirált, nem csípi a szemem.Az illatát is szeretem, arról nem beszélve, hogy milyen sokáig elég egy ilyen tubus.
Perfect!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

Perfect!!

Orsi23

2012. november 9.

Szuper illata van,jo az állaga,tökéletes arc/sminklemoso!5pont:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Szuper illata van,jo az állaga,tökéletes arc/sminklemoso!5pont:))

dorc

2012. szeptember 26.

Nagyon szeretem! Hihetetlen hatékony, és rengeteg ideig elég, az ára sem olyan vészes, főleg ha azt nézzük hogy sokáig elég! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

ronicic

2012. szeptember 16.

Sminklemosónak tökéletesen megfelel, ráadásul rengeteg ideig elég, szóval jó befektetés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

roni94

2012. július 2.

Álatlában télen használom, mert akkor szárazabb a bőröm. Nekem nagyon bevált, és sokáig elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

elektra91

2012. június 5.

Nagyon szépen leszedi a sminket és tisztít, hidratál és nem zsírosítja a bőrömet (ami nálam nagy szó!). A kiszerelés sokáig elég, mivel keveset kell használni belőle. Mindent összevetve szerintem megéri az árát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2