Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WAME123, az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2014. június 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Cupcaketeam

2017. július 31.

Ajándékba kaptam, rögtön meg is tetszett a kis hangulatos téli csomagolása miatt. Egy időben télen sokat használtam ott lapult a kabátzsebemben és kenegettem. Nekem megfelelt viszont azóta rátaláltam már jobban hidratáló ajakápolóra is ìgy télen inkább azt használom. De valamikor így is előkerül és szeretem használni. Kellemes az illata. Teszi a dolgát puha lesz tőle az ajkam:P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Gabcsu

2013. augusztus 15.

Télen ez a termék mentett meg! Azonnali enyhülést hoz az ajaknak, és az illata is olyan kis kellemes.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

timcsike1989

2013. február 26.

Fincsi az illata és az íze is. Ha vastagabban kenem szépen csillog is :) Nekem egész jól hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

sissy93

2013. február 6.

A cuki csomagolás miatt rendeltem meg, olyan szép téli. :)
Féltem, hogy nem fog beválni, semmilyen tapasztalatom nem volt még az Oriflame ajakápolókkal.
Az első, ami megfogott, az az illata. Valami mennyei. A textúrája nagyon finom, kellemesen krémes. Beleszerettem!
A hidratálása is rendben, jó hatással volt a cserepes ajkaimra.
Teljes áron elég drága, akciósan rendeltem.
Kár, hogy nem állandó termék.... Hiányozni fog, ha elfogy...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

A cuki csomagolás miatt rendeltem meg, olyan szép téli. :)
A hidratálása is rendben, jó hatással volt a cserepes ajkaimra.
Teljes áron elég drága, akciósan rendeltem.
Kár, hogy nem állandó termék.... Hiányozni fog, ha elfogy...

Dori_91

2013. január 27.

Tökéletesen elégedett vagyok vele, csakúgy mint a krémjével. Télre a legjobb, és az ára sem vészes.

Update: Egy kicsit le kell pontozzam, mert sűrűn kell kenni... Azt hiszem, maradok az Yves Rocher mandulás hidratálójánál, pedig alapból nincs bajom az Oriflame-es termékekkel. Még adok neki egy lehetőséget, de ha nem váltja be a reményeket, kuka-pozitív lesz a véleményem róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Nefertiti

2012. december 16.

Ennek meg az illata elmegy, nem olyan eros mint a kremnek.
A csomagolasa az egyetlen ami tetszik benne, de az nagyon cuki :)
Az allaga konnyed, add egy enyhe fenyt az ajkaknak, a hidratalasa nallam szinte semmi, kenhetem 10 percenkent, de ami a legjobban zavaro benne az a tejfeher szine!!!! :s ha vastagabban kenem a szamra kifeheriti, nagyon sapaszt, meg azt a kis termeszetes pirossagot is elveszi az ajkaktol!
2 csillag a csomagolasert!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Ennek meg az illata elmegy, nem olyan eros mint a kremnek.
A csomagolasa az egyetlen ami tetszik benne, de az nagyon cuki :)
2 csillag a csomagolasert!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).