Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2013. február 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Cu2tka-baba

2015. január 23.

Ez egy érdekes krém. Nálam tonna számra fogynak a testápolók, főleg télen. A bőröm szívószállal issza őket. Ez a krém nem tűnik túl táplálónak, nagyon hamar beszívódik és vizesnek tűnik. De mégis másnapra hidratáltnak érzem a bőröm. Igaz nekem még így is kevés, de szerintem nagyon kis cuki:) és limitált kiadás volt szóval...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

flora.hegymegi

2014. augusztus 28.

Nyaraláshoz elég csak ezt az egyet vinni :) Ezért szeretem különösen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Nyaraláshoz elég csak ezt az egyet vinni :) Ezért szeretem különösen.

prehalekjudit

2014. május 15.

Nagyon szeretem,könnyen beszívódik és tényleg hidratál-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 15.

Nagyon szeretem,könnyen beszívódik és tényleg hidratál-

jns.melinda

2013. július 11.

Szeretem ezt a krémet, könnyen felszívódik, nem zsírosít, kellemes illatú, inkább arcra használom, testre sajnálom. Az éjjeliszekrényemen van, hogy mindig kéznél legyen. Amit nem értek, hogy miért rózsaszín, emiatt kicsit műanyag érzésem van, mikor kinyitom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

noxibaba

2013. július 5.

Nagyon szép a doboza! Igazából a dinnyéset szerettem volna megrendelni, de elnéztem a rendelés közben... Így ez jött meg. Mindegy, utazásra kell, hogy ne kelljen nagy testápolót vinni. Illata kellemes, gyorsan beszívódott!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Kisu

2013. július 3.

Akciós volt,egy próbát megér alapon rendeltem.
A csomagolás nagyon tetszik,és ami belül van,az is:)
Az illata nagyon tetszik,könnyű,könnyen felszívódik,elég jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Akciós volt,egy próbát megér alapon rendeltem.
A csomagolás nagyon tetszik,és ami belül van,az is:)
Az illata nagyon tetszik,könnyű,könnyen felszívódik,elég jól hidratál.

Vivianka

2013. június 21.

Én nagyon szeretem. Nem is drága, az illata nagyon tetszik, és a hatása is teljesen jó. Én kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

borntobe

2013. május 17.

Bevallom, a szép csomagolása miatt rendeltem meg, Oriflame krémben még nem csalódtam, testápolókra végül is nem vgayok olyan kényes, biztos el fog fogyni felkiáltással. Nem csalódtam, finom illatú, könnyű állagú krém. Ami fura benne, hogy mintha olvadna a kezemben...a hidratáló hatása semmi extra, nem szárít. Arcra is kipróbáltam, oda kicsit erős az illata, de nem bántott, csak egy icipicit filmes felületet képzett, így oda nem használom többet. De egészben nem rossz kis krém, eggyel jobb az egynek jó kategóriánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

Alexíta7

2013. május 11.

gyorsan beszívódik, illata sokáig megmarad és nagyon jól hidratál. a leégett bőrömet kellemesen nyugtatta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színező anyag. (Piros)