Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexíta7, Módosítva: 2017. május 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Könnyű, kifejezetten nyári krém, amely felfrissíti az arc és a test bőrét. Multivitamin-komplexet és görögdinnyemag-kivonatot tartalmaz.

Julus92

2019. augusztus 10.

Sok oriflames krémet használtam tiniként, ma már jobb minőségűekre tértem át, de ez emlékeim szerint egész jó volt a többihez képest. Jobban hidratált, és tényleg csudijó illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Eufrozina

2018. augusztus 13.

Az illata nagyon jó. Kicsit hígabb krém, egy párszor lefolyt/lecseppent az ujjamról, míg visszatekertem a kupakot. Ezt leszámítva szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

bubilany

2017. november 22.

Nagyon fincsi dinnyés, vizes állagú krém, hamar beszívódik és jól hidratál :) Nyárra tökéletes, de én csak testre ajánlom, az arcomra nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Pinga

2017. június 16.

Vizes állagú, finom dinnyés illatú , hamar beszívódik és regenerálja a kiszáradt bőröm, a kezemre szoktam használni, és hamar helyre hozza a kiszáradást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

birdnerd

2017. január 12.

Nagyon finom dinnyés illata van, egy kis nyarat varázsol a téli estékbe, mikor bekenem magam vele. A hidratált érzet viszont sajnos nem tart sokáig nálam. A doboza amúgy nagyon aranyos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Catcatcat

2015. július 8.

A bőröm nem igényel különösebb hidratálást, így az illata miatt vettem meg :) egyszerűen imádom az illatát!! Friss, üde, igazi nyári illat szinte kedvem lenne beleharapni, bár azt hiszem az már kevésbé lenne kellemes élmény :D a tégelye meg olyan kis szép és cuki, hogy sajnáltam kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

pbetti97

2015. március 28.

Legkedvencebb nyári testápolóm.Az illata mesés,nagyon kellemes.Sőt,nyáron a nap okozta égéseket is jól hűsíti,segít a gyógyulásukban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 28.

Barbi123

2014. október 22.

Nagyon szeretem ezt a krémet.Az illata miatt vettem meg még régebben én is az arcmaszkkal együtt.Gyorsan felszívódik és hidratál is.Puha és finom illatú lesz tőle a bőröm. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 22.

Galadriel

2013. december 29.

Az arcmaszk párjával együtt rendeltem meg, egyből beleszerettem az illatába. Nagyon jó kis krém, puha lesz tőle a bőröm, és az illata is sokáig megmarad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

stallone46

2013. november 25.

Hihetetlenül jó illata van az arcmaszkkal együtt rendeltem nagyon jó mindkét termék. Barátnőm ugyan azt mondta h őt az arcmaszk csípte de nekem egyáltalán nem. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színezék. Narancssárga.