Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Lilschiana, az összetevőket feltöltötte: nagyilcsi, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A multifunkciós krém használata elengedhetetlen a téli időszakban. A családi kiszerelésben kapható krém multivitamin-komplexet és természetes mandulaolajat tartalmaz. Védi és táplálja az arc és a test bőrét.

Ár: 800 Ft. , Eladó: Budapest77
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --
ReiShiltenphie

2018. szeptember 8.

Ajándéka kaptam, elhasználgattam nagyjából de én nem venném meg. Az illata nem rossz, a száraz bőrömet nem hidratálta túl jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

ildko13

2018. április 8.

Az egész testemre szoktam néha használni, főként télen, gyorsan beszívódik, jól hidratál, azonban nagyon nem bírom a szagát, számomra rettenetesen tömény és kellemetlen, amit hogyha este lefekvés előtt bekenem magam, még másnap is érzek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Rainbowgirl14

2017. december 27.

Lábamra szoktam használni, nagyon kellemes, könnyű az állaga, jól hidratál. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet. Az illatával viszont nem vagyok teljesen kibékülve. Ennek ellenére akciósan mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Jeanette88

2017. október 20.

Imádom az illatát, főleg ilyenkor a hűvösebb időben jó! Gyorsan belenyúlós krém ha száraz a kezünk. Hamar beszívódik, nem ragad, nem hagy fura érzetet, bár nem az a nagyon zsírós/extra hidratáló fajta. De nem is vártam tőle. A csomagolása csodás ajándékká teszi.
Nálam újravevős ha lesz még akcióban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Nálam újravevős ha lesz még akcióban.

Vizililiom

2017. február 12.

Nagyon szeretem a mandula illatát, tetszett a cuki karácsonyi kiszerelés, így megrendeltem karácsony előtt a katalógusból. Mikor kibontottam, megérintett a finom, mandulás illata. Gyorsan beszívódott, nem lett tőle zsíros a bőröm, konkrétan testápolótól kezdve kézkrémen át, még arckrémként is kipróbáltam. Mindenhol jól teljesített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

RDTIMI

2017. január 23.

Hozza amit ígér! Hidratál, nem hagy zsíros érzetet, bár én arcra nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

hemese

2017. január 7.

Kézkrémként & testápolóként használom .Nagyon szeretem az illatát ! Hamar beszívódik és nagyon jól hidratál

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

fdorottya

2017. január 2.

Nagyon könnyű testápoló, de még nagyon jól hidratál. Az illata előszőr nekem nagyon erős volt, de a bőrömön nagyon finom édeskés illata van, ami nagyon sokáig megmarad (reggel is szoktam érezni még). Nagyon kevés is elég belőle, könnyen eldolgozható krém. Zsíros érzetet nem hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

buzavirag

2016. december 10.

Tavaly kaptam karácsonyra. Nekem nem vált be, mint multifunkciós krém. Az arcomat csípi, így oda nem is merem használni, csak lábszárra és kézre használtam. Viszont nem tudtam elhasználni, mert nekem valahogy túl tömény émelyítően édes, pedig szeretem az édes illatokat. Estére zavar, napközben meg nem használom, mivel akkor parfümözök, és nem akarom, hogy keveredjen. A hidratáló hatása tetszett, könnyen beszívódott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

scisneros

2016. június 13.

Allergiás vagyok valamelyik összetevőjére, nagyon kivörösödött tőle a bőröm. Kuka

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek