Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2011. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

Minden bőrtípusra ajánlott éjszakai krém. C- és E-vitaminos, nyugtató hatású lipideket tartalmaz.

Dayanara

2014. december 13.

Ezt is mamám rendelte meg még régen, szerette használni a száraz bőrére. Szerintem egy átlagos arckrém, most rápillantva az összetevőkre kicsit húzom a számat, mert azt hittem szebb listája van. Ennek ellenére nagymamámnak bevált, elhasználta az egész tégellyel. 4 helyett azért adok csak 3 csillagot, mert igazából szerintem több hasznos hatóanyagot kellene tartalmaznia egy éjszakai krémnek. Meg azért ez mégis Oriflame termék, mármint ha egy általános kis százasban vett éjszakai krém lenne akkor elnézném, hogy nincs benne annyi minden, de az ori szerintem összehozhatna jobbat is. Vagy összehozhatott volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Keren

2014. január 14.

Ez az első olyan (éjszakai) krémem, amivel tovább is jutottam az egyszeri kipróbálásnál.
Nem állítom, hogy csodát tesz, mert az nyilván nem lenne igaz. A felvitele után viszonylag gyorsan szárad, nem hagy ragadós érzetet, s nincs kellemetlen szaga, maximum semleges.
Reggelre az arcbőröm jó puha lett és talán a szárazabb részeken is segített valamicskét. :)

A csomagolása egyébként nekem kifejezetten tetszik, olyan kis aranyos! :3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 14.

A csomagolása egyébként nekem kifejezetten tetszik, olyan kis aranyos! :3

Beleza

2012. június 5.

nekem olyan alkoholos, erős, vegyszer szaga volt, érzékeny bőrre nem ajánlom. rossz volt a viselete, annyira nem is hidratál, reggelre száraz lett a bőröm megint, nekem nem jött be. szép cuki csomagolás, de nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

belle

2011. december 5.

Szerintem egész jó krém. A bőröm jó puha lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 5.

Szerintem egész jó krém. A bőröm jó puha lett tőle.

monikaharp

2011. május 23.

Nagyon jó arckrém, nem csak éjszakára használom. Túlérzékeny, ekcémára hajlamos bőröm van, de ez bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 23.

anett76

2011. március 21.

Szeretem. Nem csodaszer, csak egyszerű éjszakai krém, de annak jó. Nyugtatja a bőröm, könnyen felszívódik, és semleges illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 21.

noxibaba

2011. március 2.

A száraz bőrű vásárlók nagyon szeretik. Közkedvelt termék. "Krém" illata van, gyorsan felszívódik és megnyugtatja a száraz bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.