Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. július 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

Könnyű formulájú, nem zsírosodó, többfunkciós hidratáló krém természetes, bőrmegújító hatású kókuszvízzel. Gyorsan a bőrbe szívódik, hatására a bőr puhább, simább, rugalmasabb és üdébb lesz. Pazar, nyári kókuszillattal. Használhatja az arc, a kéz és a test bőrén. Minden bőrtípusra.

ilovex

2019. május 12.

Jaj hogy én ezt mennyire szereteeeeeeeem! :3 Imádom a kókuszos illatokat, és ennek pontosan olyan illata van mint egy kókusznak. Semmi műillat. A kezemre és a könyökömre szoktam használni (rettentően kevés elég belőle), nagyon gyorsan beszívja a bőröm és nagyon jól hidratál. Bejövős, ajánlom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

egyno

2019. március 21.

Szeretem. Pillanatok alatt rendbe teszi a bőröm. A kókusz illata nekem plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Linnu

2018. október 27.

Nem az a tömény, fojtogató kókuszos illata van, hanem könnyed, kicsit "vizes". Gyorsan felszívódik, nem ragad. Akciósan nagyon megéri. Száraz bőrre télen lehet, hogy már kevés lesz, de nyárra nekem ez a tökéletes krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

brigi50c

2018. március 14.

Sok katalógusos kulimásszal ellentétben nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Sok katalógusos kulimásszal ellentétben nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

csilla11112

2018. február 28.

Jól hidratál, és nagyon kellemes az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Jól hidratál, és nagyon kellemes az illata!

Rainbowgirl14

2017. december 27.

Lábamra szoktam használni, nagyon kellemes, könnyű az állaga. Jól hidratál, puha lesz tőle a lábam. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet. Finom kókuszos az illata. Akciósan mindenképp megéri meg enni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

CeCeDrake

2017. szeptember 14.

Lábkrémnek használom. Arra jó, máshova nem merem kenni. Szép bőrt eredményez, puha lesz tőle a lábam. Többet nem veszek ilyet, mert több benne a parabén, mint a kókuszvíz. Egynek jó volt, lassan el is fogy, lábápolóként megállta a helyét. Arra ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Dézi

2017. szeptember 6.

Jèzusom ez marja az arcbőröm ahogy felkenem!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Jèzusom ez marja az arcbőröm ahogy felkenem!!!!

borb.biaa

2017. augusztus 24.

Én is testápolónak használom, annak nyárra tökéletes: hamar beszívódik, kellemes, vizes állaga van, és nyárias illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Csipetke

2017. augusztus 3.

Én elsősorban testápolónak rendeltem. Szeretem a kókuszos illatot és neki kimondottan tetszik az illata.Nem tolakodóan kókuszos csak amennyire még finom,a bőrömön még annyira sem hivalkodó.Gyorsan beszívódik a vizes állagának köszönhetően. Nem kell belőle sok sem,hogy érezzem a használatát. Nagyon jó kis nyári krém.A kissé száraz sarkamat is elkezdtem vele kenegetni és úgy vettem észre,hogy még arra is nagyon jó.ott is kellemesen hidratál és gyorsan beszívódik.A tégelyes megoldás szuper, mondjuk én amúgy is ezt részesítem előnyben. Ebből 100%-osan eltudom használni ami benne van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Lauric Acid ti I eu 4 1