Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Berniii, Módosítva: 2019. február 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ápolja lábbőrét az intenzíven hidratáló, éjszakai lábkrémmel. Természetes avokádó- és aloe vera-kivonatot tartalmaz. Puhábbá teszi és nyugtatja a lábbőrt az éjszaka folyamán.

spavanilly

2019. április 21.

Ugyanezt a fajta krémet vettem meg, de most 150 ml-es kiszerelésben volt akciós, így a nagyobb változatot próbáltam.
Ez az első Oriflame-s lábkrémem, ugyanis a kézkrémek ( amiket próbáltam) nagyon vizesek voltak, csavaros tetővel...brrr...szóval nem sok jót reméltem lábápolás terén sem.
De...ez a krém jó, sőt NAGYON jó!
Nekem a napi krémezés ellenére is borzasztóan száraz a lábam, kiváltképp a kritikus helyeken.
Folyamatos kísérletet folytatok lábkrém- hatásvizsgálatok terén ( olcsó Baleás- tól a drága Scholl-ig minden volt már a láblaboromban, kivéve a patikában kapható high kategóriákat).
Nagyon örülök, hogy ez a krém nem mentolos illatú, bízom a természetes összetevők hatásában.
Szóval nem mentolos, de nem is igazán jó illatú, olyan semleges számomra.
Gazdag krém, egy kicsit hígnak tűnt első használatkor, de kenés közben érződik, hogy tápláló hatású.
Könnyen beszívódik, nem hagy csúszós réteget.
/Nagyon szép, esztétikus, jól záródó a csomi és pattintós a kupak./

Mivel most kezdtem el használni, később látom majd, valójában mennyi csillagot érdemel, 4- et megelőlegezek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

De...ez a krém jó, sőt NAGYON jó!
Szóval nem mentolos, de nem is igazán jó illatú, olyan semleges számomra.
Könnyen beszívódik, nem hagy csúszós réteget.
/Nagyon szép, esztétikus, jól záródó a csomi és pattintós a kupak./