Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lithviel, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Izzadásgátló lábkrém természetes teafaolajjal és zsályakivonattal. Azonnal frissíti a lábfej bőrét, csökkenti izzadásának mértékét, megőrzi szárazságát. Nem ragad a bőrön. Bőrgyógyászok által tesztelt.

zdoreebaba

2020. július 9.

Amióta pajzsmirigy alulműködéssel diagnosztizáltak pár éve azóta a lábaim kegyetlenül el kezdtek izzadni. Nagyon megrémültem és persze ideges is lettem egyben, mert soha ilyen problémáim nem voltak. 3 éve foglalkozom az Oriflame-mel és ott már a sarokápolótól kezdve mindent kipróbáltunk és a Feet Up termékeiben sosem csalódtunk. Gondoltam, hogy a lábizzadós problémámat ez a krém szépen helyrelendíti. Érdekes módon én lefekvés előtt, zuhanyozás után szoktam felkenni, mert napközben egyrészt időm sincs, másrészt reggel nem szeretem krémezgetni a lábaimat, mert nem érzem magam komfortosan. Nálam elég nehezen szívódott fel, a krém kifehéredett és 10-15 perc kellett hozzá, mire a hatóanyag felszívódott és rendesen beitta a bőröm. Éjszakára kivételesen nem használtam zoknit, hogy szellőzzön, levegőzzön a láb bőröm. Másnapra egész jó kis eredményt produkált. Puha és izzadásmentesek lettek a lábaim, mindezt egy 700 forintos krémnek köszönhetően... ekkor szoktam mondani, hogy nem az ár a lényeg. Lehet egy termék roppant olcsó, mégis hatásos és egy drága termék is hatástalan. Ezért kell sokat próbálkozni, tesztelgetni magunkon a különböző készítményeket. Nem csalódtam Oriflame! Egyedül az a fránya kifehéredés és nehéz felszívódás ne lenne. Fáj a szívem de emiatt nekem egy pont mínusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Lithviel

2017. december 18.

Nagyon, nagyon izzadós a lábam, cipőtől és zoknitól függetlenül. De mióta erre a krémre rátaláltam nincs ilyen problémám. Reggelente használom, közepes hatékonysággal szívódik fel, viszont egész nap nincs gondom az izzadással :) Csak szép és jó illatú talpacskák bármilyen cipőben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Lásd Aluminium chlorohydrate - dezodorokban használd izzadáscsökkentő összetevő.

Kaolin 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3